MMA

Fight Club 2. Costa zaliczy pierwszą porażkę? Przemysław Szyszka dużym faworytem!

Już tylko 3 dni dzielą nas od Fight Club 2, na której to gali po wieloletniej przerwie powróci Przemysław Szyszka! Trener Uniq Fight Club zmierzy się z niepokonanym Brazylijczykiem, Hendrikiem Costą. Poznaliśmy już oficjalne kursy bukmacherskie na ten pojedynek.

W najbliższą sobotę 22 kwietnia w hali OSIR Bemowo odbędzie się drugi event o nazwie Fight Club. Kibice obejrzą szereg pojedynków zarówno w K-1, jak i MMA. To właśnie w tej dyscyplinie kolejne starcie zaliczy Jacek „Siexa” Gać, który trenuje w Uniq Fight Club. W co-main evencie z kolei zobaczymy polsko-brazylijską walkę klubowego jego kolegi: Przemysław Szyszka podejmie Hendrika Costę.

Niepokonany Brazylijczyk ma rekord 4-0 i tylko w debiucie przeciwnik zdołał wytrzymać z nim pełen dystans. „HK” kolejnych oponentów kończył już przed czasem, a za każdym razem miało to miejsce w 1. rundzie. Na jego korzyść przemawia też oczywiście aktywność: w ubiegłym roku stoczył aż dwie walki.

Przemysław Szyszka jest aktywnym trenerem i bierze czynny udział w zajęciach dla swoich podopiecznych. Nie można też zapomnieć, że jego zawodnicy święcą kolejne tryumfy, co oczywiście świadczy o świetnym przygotowaniu taktycznym. Eksperci bukmacherscy na Fight Club 2 jasno stawiają właśnie Polaka w roli faworyta!

Sprawdź!  Fight Club 2 – Karta walk. Kto walczy na Fight Club 2 w Warszawie?

Ten pojedynek można zobaczyć na żywo na dwa sposoby. Wciąż dostępne są bilety, które zakupić możecie – TUTAJ – a cena zaczyna się od 140 złotych. Dla osób, które nie mogą oglądać gali na żywo pozostaje wykupienie subskrypcji PPV w cenie zaledwie 34,99 złotych.

-> Oglądaj Fight Club 2 PPV tutaj <-

Kursy bukmacherskie na walkę Szyszka vs Costa

Galę Fight Club 2 obstawić możecie wyłącznie w TOTALbet. Bukmacher przygotował znakomitą ofertę powitalną dla nowych użytkowników, która zawiera szereg bonusów!

Pierwszy kupon na koncie z maksymalnie trzema wydarzeniami obstawicie BEZ RYZYKA do kwoty 200 zł. Co ważne, kupon należy zagrać w ciągu 48h od rejestracji. Wpłacając na start 500 zł i grając za tę sumę otrzymacie dodatkowe 125 zł, co można powtórzyć aż 4 razy. Bonus ten działa do kwoty 5000 zł!

To nie wszystko, gdyż do tego na koncie będą czekać na ciebie dwa freebety w wysokości 20 zł oraz 10 zł, które można wykorzystać w ciągu 7 dni.

Sprawdź!  Szyszka o przygotowaniach i powrocie do klatki! "Upominam zawodników, a sam chcę urwać głowę"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.