UFC

Mateusz Gamrot underdogiem w walce z Fizievem! Zmiana kursów w main evencie UFC Vegas 79

W kolejny weekend czekają nas ogromne emocje w związku z kolejną walką Polaka w UFC! Do oktagonu powróci Mateusz Gamrot, którego czeka istotny pojedynek w kontekście rankingu wagi lekkiej.

-> Oglądaj walkę Mateusza Gamrota na żywo!

Popularny „Gamer” znakomicie radzi sobie w naszpikowanej gwiazdami dywizji. Choć przegrał w ubiegłym roku z Beneilem Dariushem, to nie złożył broni i szybko wrócił na salę treningową. Brak wakacji i doszkolenie posłużyło Mateuszowi, który w ostatnim pojedynku, wziętym na ostatnią chwilę, pokonał przez decyzję Jalina Turnera.

Siódmy w rankingu Gamrot powróci do akcji na UFC Vegas 79, gdzie w walce wieczoru czeka go starcie z wyżej notowanym Rafaelem Fizievem. Azerski kick-bokser doznał niedawno 2. porażki w karierze przegrywając werdyktem sędziowskim po wyrównanym pojedynku z Justinem Gaethje.

Bukmacherzy początkowo nie potrafili wskazać faworyta w main evencie UFC Vegas 79. Teraz jednak doszło do zmiany kursów bukmacherskich!

UFC Vegas 79: Gamrot vs Fiziev – Kursy bukmacherskie

Na 11 dni przed kolejnym wydarzeniem, które będzie miało miejsce w kompleksie Apex, to „Ataman” wysunął się na pozycję faworyta. Warto przypomnieć, że Mateusz Gamrot przed ubiegłorocznym pojedynkiem z Armanem Tsarukyanem był jeszcze większym underdogiem, a ostatecznie zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów. Tym razem kursy jednak nie przekreślają jego szans.

Sprawdź!  (VIDEO) Krwawa jatka w walce wieczoru! "Chito" Vera wygrywa z Robem Fontem!

Całą galę UFC Vegas 79 z main eventem Gamrot vs Fiziev obejrzysz za darmo i na żywo w Fortuna TV. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny kupon! Nowi użytkownicy wciąż mogą skorzystać ze znakomitej oferty powitalnej. Wartość jej bonusów to ponad 600 zł!

Już po rejestracji otrzymasz darmowe 20 zł, a kolejne 10 zł doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawisz bez ryzyka! W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

-> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Mateusza Gamrota

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.