MMA

Różal w akcji! Tak radził sobie na strzelnicy! [WIDEO]

Na kanale Jarosława Świątka mogliśmy zobaczyć Marcina Różalskiego w akcji w niecodziennej odsłonie, a konkretnie na strzelnicy.

Niestety na ten moment nie wiadomo, kiedy ponownie zobaczymy w klatce „Różala”. Ostatni raz bił się na KSW 71 i przegrał pojedynek z Errolem Zimmermanem. Co ciekawe, był to jedyny raz w historii, kiedy organizacja zezwoliła na specjalne zasady, a konkretnie K-1 w małych rękawicach.

Jak potwierdzili sami włodarze, tamto starcie można uznać za pożegnanie Różalskiego z federacją KSW. Na ten moment fighter nie ma zaplanowanego żadnego pojedynku, jednak nie traci wolnego czasu. Kilka tygodni temu „Jaru” zrelacjonował zmiany, jakie zaszły w Różalandzie, który udało się po latach wyremontować.

Teraz na kanale dziennikarza pojawił się kolejny wspólny materiał z „Różalem”, jednak tym razem został on nagrany na strzelnicy. Mogliśmy między innymi zobaczyć, jak były mistrz KSW radzi sobie w strzelaniu dynamicznym.

Warto podkreślić, że instruktor, którego widzimy na filmie, to Piotr Sienkiewicz, który jest mistrzem świata IPSC w kategorii junior.

Sprawdź!  Dustin Poirier trenuje zapasy ze 180 kilogramowym strongmenem! [WIDEO]

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.