FAME MMA

Mateusz Gamrot i Phil de Fries wspierają Normana Parke w walce z Don Kasjo! (FOTO)

To już dziś! O godzinie 19:30 rozpocznie się transmisja gali FAME MMA 10, na której zobaczymy hitowe starcie byłego zawodnika UFC Normana Parke z uczestnikiem Warsaw Shore i byłym amatorskim pięściarzem – Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim.

Możemy już teraz stwierdzić, że walka pobije wszelkie rekordy oglądalności. Cena za dostęp do transmisji wynosi jedynie 23,99 zł, a organizatorzy zapowiadają galę, jakiej w Polsce jeszcze nie było!

DOSTĘP DO PPV – TUTAJ

Norman Parke to były mistrz KSW, który 3 razy bił się z Mateuszem Gamrotem – dwa razy przegrał, a raz walka została uznana jako no-contest. Irlandczyk w swojej karierze pokonywał m.in. Borysa Mańkowskiego, Marcina Wrzoska, czy Artura Sowińskiego. Teraz przyjdzie mu stoczyć pojedynek w formule bokserskiej z kontrowersyjnym Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim.

Irlandczyk dodał dzisiaj zdjęcie z podpisem „Let’s go”. Na komentarze ze wsparciem dla Parke nie trzeba było długo czekać. Na wygraną Normana liczy m.in. zawodnik UFC – Mateusz Gamrot, czy też mistrz wagi ciężkiej KSW – Phil de Fries!

Sprawdź!  Prezes FEN odpowiada na krytykę Boxdela: "Ocenia mnie gość, który nigdy nie zamienił ze mną nawet zdania"

Sprawdźcie niżej!

Transmisja FAME MMA 10

Cena za dostęp do gali FAME MMA 10: Norman Parke vs Don Kasjo wynosi 23,99 złł Łącznie na karcie walk 10 pojedynków w tym starcie m.in. Piotra Pająka z Alanem Kwiecińskim. Dostęp zaleca wykupić się wcześniej, wszystko to przez ogromne przeciążenia serwerów w trakcie trwania gali – Wasza płatność może być wtedy dłużej pobierana.

■ WYKUP PPV – TUTAJ ■

Phil de Fries skomentował, że dzisiejszej nocy będą fajerwerki, natomiast „Gamer” napisał – „Normuś, zrób to!”

OGLĄDAJ FAME MMA 10 – TUTAJ

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.