FAME MMA

Adrian Polak zostanie ukarany! Federacja wydała oświadczenie po awanturze przed galą!

Federacja wydała oświadczenie w sprawie zachowania Adrian Polańskiego. Zawodnik FAME MMA już po raz kolejny zostanie ukarany.

„Polak” to kontrowersyjny freak fighter, który ma na swoim koncie kilka głośnych i skandalicznych sytuacji. Między innymi groził innemu zawodnikowi, pomówił „Wiewióra” czy uderzył 15-latka. Tym razem zaatakował swojego rywala i może nie dojść do walki.

Podczas face-to-face nie wytrzymał i rzucił się na Natana Marconia. Wyprowadził cios, którym rozbił mu nos, sam jednak przyjął uderzenie i kopnięcie ze strony rywala. Niestety jak na ten moment wiadomo, Marcoń musiał udać się do szpitala i około 12:00 FAME MMA podejmie decyzję w sprawie jego udziału w gali.

Organizacja wydała również oświadczenie i przekazała, że zostanie ukarany. Kibice mają jednak nadzieję, że tym razem kara będzie bardziej surowa, niż w przypadku sytuacji z „Wiewiórem”:

– Adrian Polak zostanie ukarany za swoje zachowanie w trakcie dzisiejszego F2F. Po gali władze federacji poinformują o wymiarze nałożonej sankcji.

Zobacz wywiady po ceremonii ważenia:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.