FAME MMA

Kto zawalczy na gali FAME MMA 10? Pełna karta walk.

Przed nami jubileuszowa gala FAME MMA. Z okazji 10 już wydarzenia organizowanego przez poznańską federację, przygotowane zostało dziesięć pełnych emocji pojedynków.

15 maja w main evencie gali zobaczymy pojedynek skłóconych rywali. Pomiędzy zawodnikami jest dużo złej krwi. Z jednej strony Don Kasjo, który chce znokautować swojego przeciwnika, a z drugiej Norman Parke, który zamierza dominować cały pojedynek i udowodnić wyższość zawodowego sportowca nad freakiem.

Pojedynek wieczoru odbędzie się w formule bokserskiej. Starcie jest zaplanowane na pięć odsłon. Zwycięzca walki zgarnie bonus w postaci kilogramowej złotej sztabki oraz „Pas Króla”.

Dla Stormina będzie to debiut w FAME MMA, dotychczas stoczył 37 zawodowych walk w formule MMA, m.in. w UFC, czy KSW. Natomiast dla Kasjusza Życińskiego będzie to kolejny pojedynek bokserski. Zawodnik ma doświadczenie w pięściarstwie amatorski, ostatni raz w tej formule walczył z Marcinem Najmanem, jednak pojedynek zakończył się szybką dyskwalifikacją El Testosterona.

W co-main evencie gali zobaczymy walkę Marcina Dubiela z Cezarym Nykielem. Czaro zaliczy swój debiut w klatce i zmierzy się z rywalem, który na koncie ma jedną porażkę w pojedynku z Kacprem Błońskim.

Na gali FAME MMA 10 czekają nas również kolejne dwa pojedynki o pas. Pierwszym z nich jest starcie Dawida Malczyńskiego z Adrianem Polańskim. Będzie to już trzecie spotkanie tych zawodników. Tym razem „Bocian” będzie bronił tytułu dywizji półśredniej. Dotychczas każdy z fighterów ma na koncie po jednej wygranej, jeśli chodzi o to zestawienie. Trylogia wyłoni ostatecznego zwycięzcę.

Sprawdź!  KSW doszło do porozumienia z FAME MMA w sprawie walki Normana Parke: "Chcieli to zrobić za zgodą wszystkich, ale jak wiemy, na początku się nie dało"

Ostatnim starciem o tytuł jest pojedynek kobiet. Kamila Wybrańczyyk, która zadebiutowała na ostatniej gali, zawalczy z bardziej doświadczoną Martą Linkiewicz. Linkimaster ma na swoim koncie 3 wygrane i 1 porażkę. Zawodniczki zmierzą się o pas wagi koguciej.

GDZIE OGLĄDAĆ?

Galę Fame MMA 10 obejrzymy jedynie po wykupieniu płatnej subskrypcji PPV w cenie 23,99 zł. Dostęp zaleca wykupić się wcześniej, wszystko to przez ogromne przeciążenia serwerów w trakcie trwania gali.

Dostęp PPV wykupisz – TUTAJ.

Problem może pojawić się, gdy kilka minut przed FAME MMA 10 będziecie chcieli zalogować się na stronę i dokonać płatności. Wtedy czas oczekiwania na realizację Waszego zlecenia może wynieść nawet 20-30 minut. Kupując PPV wcześniej, zapewniasz sobie bezproblemowy dostęp do oglądania gali FAME MMA.

DOSTĘP DO FAME MMA 10 – WYKUP TUTAJ

Karta walk

Walka wieczoru

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Norman „Stormin” Parke

Karta główna

Marcin Dubiel vs Cezary „Czaro” Nykiel
Dawid Malczyński vs Adrian „Polak” Polański
Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Mateusz „Haribo” Gąsiewski
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk
Michał Gała vs Mikołaj Śmieszek
Gabriel „Arab” Al-Sulwi vs Łukasz Lupa
Piotr Pająk vs Alan Kwieciński
Arkadiusz „AroY” Tańcula vs Mateusz „Muran” Murański
Dawid “Ambro” Ambroziak vs. Piotr “Miejski Drwal” Szczurek

Sprawdź!  "To jest konkurencja dla Tańca z Gwiazdami, a nie dla KSW" - Martin Lewandowski o FAME MMA

WYKUP PPV

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *