FAME MMAFEN

Była mistrzyni Fame MMA zawalczy na FEN 34

Jakiś czas temu Aniela  Bogusz po dość głośnym konflikcie z włodarzami Fame MMA zakończyła swoją współpracę z tą organizacją. Na Twitterze Fight Exclusive Night ogłosiło podpisanie kontraktu z „Lil Masti” oraz to, że jej walka odbędzie się podczas FEN 34 pod koniec maja. Obecnie jest ona również związana z High League, którego szefem jest Malik Montana.

„Lil Masti” wcześniej była znana jako „Sexmasterka” gdzie na serwisie Youtube publikowała kontrowersyjne treści z zakresu erotyki. Obecnie prowadzi jednak niezwykle popularny kanał, gdzie tematyka jest już bardziej lifestylowa

W MMA dopiero stawia pierwsze kroki. W organizacji FAME MMA zadebiutowała na gali z numerem 4, gdzie pokonała przez TKO Martę Linkiewicz zdobywając pas mistrzowski. Ze sportami walki związana jest od dłuższego czasu, przez 6 lat trenowała zapasy. W tej dyscyplinie  sięgnęła po wicemistrzostwo Pucharu Polski. Obecnie jej relacje z Fame MMA są bardzo napięte i  jakiś czas temu Bogusz zdradziła, że pozwała organizację do sądu.

Organizacja FEN dodała, że celem tej walki jest zebranie pieniędzy na operację ortopedyczną dla poważnie chorej dziewczynki Lilianny Macury.

„”Lil Masti” zawalczy na #FEN34: TOTALbet Fight Night.Pojedynek byłej już mistrzyni FAME MMA to kolejny freak fight, jaki zobaczymy podczas naszej najbliższej gali. Jej przeciwniczkę poznacie w ciągu najbliższych dni .Walka Lil Masti jest w szczytnym celu, dla Lilianki Macury, dziewczynki, która uradziła się z bardzo poważną chorobą – zespołem TAR. Zbieramy środki na Operację ortopedyczna w Paley European Institut, aby Lilianka mogła być w pełni sprawna.”

napisała organizacja FEN w swoich mediach społecznościowych.

Gala FEN 34 odbędzie się 28 maja.

Sprawdź!  Norman Parke odrzucił propozycję rewanżu z Don Kasjo. Zyciński komentuje - "Boi się w c**j!"

źródło: Twitter,Fen

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *