FAME MMA

Tyburski pewny siebie! Zapowiada skończenie walki przed czasem: „Pasternak sobie zdaje sprawę, że..”

Paweł Tyburski wejdzie do klatki jako spory underdog, jednak nie traci pewności siebie. Jest przekonany, że ma wszystko, aby zwyciężyć.

Dla „Tyboriego” będzie to najtrudniejszy sprawdzian we freakowej karierze. Podczas dzisiejszej gali FAME Friday Arena 1 zmierzy się z profesjonalnym zawodnikiem Michałem Pasternakiem i jak sam przyznał, ten pojedynek pokaże mu, w jakim miejscu się znajduje.

-> Oglądaj FAME Friday Arena 1 na żywo!

W rozmowie z fansportu.pl Tyburski wskazał swoje atuty. Przyznał, że z całą pewnością czeka go bardzo trudna walka, jednak ma swoje argumenty, które mogą dać mu największe zwycięstwo we freak fightach.

Wymienił przede wszystkim ciężkie ręce oraz swoją dynamikę. Zapowiedział również, że pojedynek z „Wampirem” skończy się przed czasem:

– Nie patrzył mi w oczy. Widzę w jego oczach, że będzie miał duży problem. On sobie zdaje z tego sprawę. Na pewno to nie będzie najłatwiejsza walka, ale powinna się skończyć przed czasem. (…) Mam ciężkie ręce, dynamikę i siłę, że Michał ma prawo się tego obawiać. Jeżeli będzie próbował do mnie dojść, to taka próba może się źle skończyć.

Gdzie oglądać FAME Friday Arena 1?

Piątkowe wydarzenie FAME cieszy się ogromnym zainteresowanie, a bilety zostały wyprzedane już dwa tygodnie przed galą. FAME Friday Arena 1 można więc obejrzeć wyłącznie po nabyciu subskrypcji PPV, którą wykupisz, wybierając jedną z dwóch opcji – TUTAJ

Sprawdź!  FAME MMA 15 - kiedy, gdzie oglądać? Cena, ile kosztuje PPV FAME MMA 15? Karta walk. Transmisja na żywo, stream online FAME 15.

Dostępne są warianty Premium oraz Basic. Różnią się one ceną, ale też innymi dodatkami jak jakością transmisji oraz czasem dostępu:

  • Basic – podstawowe PPV na Fame Friday Arena. Jego koszt to 34,99 zł, a dzięki niemu uzyskasz transmisję z całego wydarzenia w wysokiej jakości. Event można później powtórzyć dzięki 48-godzinnego zapisowi VOD.
  • PREMIUM – najpełniejszy wariant PPV. Cena to 39,99 zł, a transmisja na żywo Fame Friday Arena odbędzie się w jakości Full HD. Co więcej, zapis nagrania z wydarzenia dostępny będzie aż przez 7 dni po zakończeniu gali!

-> Wykup dostęp PPV i oglądaj FAME Friday Arena 1

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.