Boks

Mateusz Borek daje rady Arturowi Szpilce. „Jeśli jednak Artur z Łukaszem przegra, to niech nie myśli już o…”

Mateusz Borek zabrał głos w sprawie nadchodzącego pojedynku Artura Szpilki, który w maju zmierzy się z Łukaszem Różańskim. Dziennikarz jest przekonany, że Szpila po prostu musi wygrać to starcie.

Pięściarze zawalczą w main evencie gali Knockout Boxing Night 15. Wydarzenie początkowo miało odbyć się 8 maja, jednak kilka dni temu organizator oficjalnie potwierdził, że do wyczekiwanego pojedynku dojdzie nieco później – 22 maja. Gala będzie miała miejsce w Rzeszowie, a stawką pojedynku jest pas nowopowstałej kategorii wagowej WBC Bridgerweight International.

Dla Artura Szpilki pojedynek z Różańskim będzie 29 walką w karierze. Dotychczas zwyciężył 24 razy, w tym 16 przez nokaut. W 2016 walczył o pas WBC wagi ciężkiej z Deontay Wilderem, jednak został znokautowany przez Amerykanina. W ostatnim pojedynku w marcu Szpilka zmierzył się z Serhijem Radczenko, a decyzja o zwycięstwie Polaka była bardzo kontrowersyjna i wywołała spore zamieszanie.

Portal Super Express postanowił zapytać Jana Błachowicza i Mateusza Borka o zdanie na temat nadchodzącego pojedynku Artura Szpilki.

Głęboko wierzę w to, że Artur podoła temu zadaniu. Jeżeli wyjdzie i zrobi dokładnie to, co robi na treningach, jego głowa będzie spokojna, opanuje emocje, to wygra i to nawet przed czasem. To mi zawsze dużo daje. Wiem, że jak już z nim posparuję, to rywal w oktagonie tak dobrze boksować na pewno nie będzie – powiedział mistrz UFC wagi półciężkiej.

Sprawdź!  Andrzej Wasilewski podał dokładną liczbę sprzedanych PPV na galę KBN 15: Szpilka vs Różański!

Natomiast Mateusz Borek w rozmowie z Super Expressem powiedział – Różański nigdy nie dotknął poziomu boksu i rywali, na którym w kilku walkach był Artur. Łukasz ma 35 lat i do tej pory rozbijał kotlety oraz wygrał z Ugonohem bez ognia w sercu i miłości do boksu. Jeśli Szpilce zostało 60 proc. umiejętności, to nie widzę żadnych argumentów, by wygrał to pięściarz z Rzeszowa. Jeśli jednak Artur z Łukaszem przegra, to niech nie myśli już o walkach na PBN czy w KSW, tylko niech kupi wędkę i zacznie chodzić na ryby.

Na wygranej Szpilki można nieźle zarobić

Bukmacherzy przewidują w tej walce zwycięstwo Łukasza Różańskiego! Kurs na wygraną Artura Szpilki wynosi aż 2.30! Pełne zestawienie będzie dostępne tutaj – wystarczy otworzyć konto. Oznacza to, że obstawiając na wygraną „Szpili” możemy się nieźle dorobić! Kurs na wygraną Różańskiego to natomiast 1.60.

OTWÓRZ KONTO I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD

Rejestracja zajmuje 30 sekund.

Źródło: Super Express

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *