FENMMA

Mirosław Okniński komentuje wyrzucenie Trybsona z klubu. „Dzieją się mocne rzeczy. Przyszedł papier, trzeba to wyjaśnić”

We wtorek Mirosław Okniński poinformował o tym, że trenujący w Akademii Sportów Walki Wilanów Paweł Trybała został karnie wyrzucony z klubu.

Trybson w warszawskim klubie przygotowywał się do kolejnego pojedynku z Łukaszem Borowskim. Do walki miało dojść na gali FEN 34, która odbędzie się 28 maja. W pierwszym pojedynku Trybała wygrał po tym, jak sędzia zauważył, że jego rywal ma urwany kawałek ucha. Pojedynek został przerwany w drugiej rundzie, a Trybała odniósł zwycięstwo w debiucie w FEN.

Trener Okniński na swoim Facebooku napisał – Paweł Trybson Trybała karnie usunięty z Akademii Sportów Walki Wilanów.

W komentarzach dodał – Trybson narobił gnoju, musi ponieść karę – oraz – Kilka razy był upominany i to nic nie dało, trzeba podjąć radykalne działania.

Okniński całą sytuację wyjaśnił w wywiadzie, który pojawił się na kanale FightsportPL – Tutaj dzieją się mocne rzeczy. Przyszło pismo, przyszedł papier, trzeba to wyjaśnić. Trybson do wyjaśnienia został usunięty z klubu. Zobaczymy, co jest dokładnie w tym piśmie, przeanalizuje nasz prawnik. No to wtedy podejmiemy decyzję, czy jest usunięty na stałe, czy będzie z nami trenował.

Trener dodał, że cała sprawa powinna zostać rozstrzygnięta do poniedziałku, wtedy też mamy się dowiedzieć, czy zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec Trybsona.

Sprawdź!  Przyznano bonusy po gali UFC 259

Trybson popełnił jakieś tam wykroczenie, czy coś takiego, nie chcę mówić, jak to jest poważne. Nie mogę powiedzieć, o co chodzi dokładnie, dlatego, że to jest sprawa świeża – kontynuował Okniński.

Sądzicie, że cała sprawa została zmyślona? Internauci po wypowiedzi Oknińskiego podejrzewają, że planuje uśpić czujność Borowskiego i przekonać go, że Trybson nie będzie miał gdzie trenować.

Źródło: FightsportPL

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *