KSW

Materla przegrywa w 1. rundzie! Kuberski nokautuje na KSW 92! [WIDEO]

W co-main evencie KSW 92 doszło do potyczki w kategorii średniej. Michał Materla skrzyżował rękawice z Piotrem Kuberskim.

Nie ma fana polskiego MMA, który nie zna nazwiska Michał Materla. Szczeciński wojownik to żywa legenda polskich sportów walki i jeden z zawodników, na którym od lat opiera się KSW. „Cipao” to prawdziwy weteran organizacji – dziś stoczył dla niej już 31. pojedynek!

Jego przeciwnikiem na KSW 92 był Piotr Kuberski. Były mistrz wagi średniej organizacji FEN przed dzisiejszym wieczorem mógł pochwalić się rekordem 13-1. Imponujące są też jego statystyki skończeń. Aż 11. oponentów „Qbear” nokautował! Jak poradził sobie z Michałem Materlą?

KSW 92. Materla vs. Kuberski – RELACJA

RUNDA 1

Kuberski postraszył wysokim kopnięciem i szachował pozycją. Dużo kopnięć na Materlę, który pochylony polował na prawego cepa. „Qbear” dobrze pracował kopnięciami na łydkę i trafiał prostymi przez gardę. Kuberski coraz częściej kopie po nodze, dobrze bije też lewym. Podłączył Materlę, ale nie rzucił się na „Cipao”. Mocne ciosy z obu stron, Kuberski zainkasował też szybki lewy. Potężna seria Kuberskiego, Materla ledwo stał na nogach, aż sędzia skończy walkę!

Sprawdź!  KSW 81: Gdzie oglądać? Transmisja na żywo

Wynik walki: Piotr Kuberski wygrał przez KO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.