MMA VIP

Martin Lewandowski o współpracy „Słowika” z MMA-VIP: „Najman nie widzi żadnych granic. Posunie się do wszystkiego”

Martin Lewandowski w ostatnim wywiadzie został zapytany o mocno kontrowersyjne wydarzenia związane z organizacji kierowaną przez Marcina Najmana.

Podczas konferencji MMA-VIP „El Testosteron” przedstawił bossa organizacji, którym został Andrzej Zieliński jeden z szefów gangu pruszkowskiego znany jako „Słowik”. Dla wszystkich współpraca Marcina Najmana z byłym gangsterem jest ogromnym zaskoczeniem.

Na „El Testosterona” wylała się fala krytyki, jednak ten się nią zbytnio nie martwi. To nie pierwsze kontrowersje, które dają organizacji MMA-VIP ogromny rozgłos.

Między innymi przy okazji ostatniej gali Najman udowodnił, że nie zależy mu, żeby o jego federacji mówili dobrze, tylko żeby było o niej bardzo głośno. Poprzednio o walkach kobiet z mężczyznami na MMA-VIP 3 pisały gazety na całym świecie.

Tym razem jednak współpraca ze „Słowikiem” wiąże się z konsekwencjami. Gala MMA-VIP 4 miała odbyć się w Kielcach, jednak miasto zdecydowało, że nie udostępni hali na takie wydarzenie. Wycofał się także jeden z partnerów. Wodna Służba Ratownicza nie będzie dłużej wspierać organizacji.

O komentarz w sprawie kontrowersyjnej współpracy został zapytany szef KSW Martin Lewandowski, który udzielił wywiadu Jarosławowi Świątkowi na kanale „Jaru”.

Sprawdź!  (VIDEO) Najman kolejny raz szokuje! Zapowiedział sensację i zaprosił "Słowika" na scenę! "Jutro dojdzie do..."

– Po pierwsze jest to niesmaczne. Druga rzecz, Marcin Najman widzę, że on nie widzi żadnych granic. To jest człowiek, który się posunie do wszystkiego, żeby tylko o nim się mówiło jak najgłośniej niezależnie od konsekwencji.

Nie dziwie się, że będą sale odmawiać, że będą sponsorzy spieprzać. No bo jednak wprowadzając kogoś na pokład, musisz się z tym liczyć, myślę, że Marcin myślał tylko o tych klikach, a nie o konsekwencjach biznesowych. Ale no nie jest to jego najmocniejsza strona.

Źródło: YouTube Jaru

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.