KSW

Martin Lewandowski o przyszłości Soldicia: „UFC przyśpieszyło rozmowy, ale decyzja…”

Martin Lewandowski ponownie zabrał głos w sprawie przyszłości Roberto Soldicia. Wyjaśnił, że ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła.

Gwiazda KSW po głośnym zwycięstwie z Mamedem Khalidovem rozpoczęła na poważnie rozmowy z UFC. Fighter nadal ma jedną walkę w kontrakcie, jednak nie ukrywa, że chce mierzyć się z najmocniejszymi rywalami takimi jak Kamaru Usman.

Do „RoboCopa” zgłosiło się wiele dużych organizacji, ale w grze jest tylko KSW i UFC. Wydawało się, że Soldić zdradził już jaką decyzję podjął. W kilku wywiadach przyznał, że postanowił zrobić krok naprzód i zmienić federację.

Między innymi w rozmowie z Podcast Inkubator powiedział wprost – Dlatego wybrałem UFC – kiedy został zapytany o potencjalne starcie z aktualnym mistrzem wagi półśredniej Kamaru Usmanem.

Następnie w rozmowie z portalem Vecernji dodał, że KSW oferuje mu ogromne pieniądze, jednak to nie one są najważniejsze, a priorytetem jest wejście na wyższy poziom.

Szef KSW o przyszłości Soldicia

W ostatnim wywiadzie Martina Lewandowskiego dla InTheCagePL padło pytanie o Roberto. Szef organizacji KSW przyznał, że tak naprawdę nic nie zostało potwierdzone. Lewandowski chce poznać decyzję zawodnika i w najbliższym czasie spotka się z nim w cztery oczy, żeby ostatecznie rozstrzygnąć ten temat.

Sprawdź!  (VIDEO) Narkun brutalnie znokautowany! Ciężkie KO potężnym kopnięciem frontalnym!

– UFC rzeczywiście przyśpieszyło rozmowy, ale decyzje jeszcze nie zapadła. Nie znam oczywiście kulis tych rozmów, ale od dłuższego czasu jesteśmy tylko my w grze KSW i UFC. Może to pójść w dwie strony, ale finalna decyzja nie zapadła.

– Ustaliliśmy, że nie będziemy o tym gadać telefonicznie. Albo ja pojadę do Düsseldorfu, albo oni przylecą tutaj po następnym tygodniu. Ja powiem szczerze, chciałbym mieć jasność w maju. Kontrakt Roberto dobiega końca, ma jeszcze jedną walkę i to bym chciał, żeby się wydarzyło. Liczę, że się to odbędzie, chyba że rozmowy pójdą w bardzo złym kierunku, albo UFC jakoś bardzo nieładnie zagra.

Źródło: YouTube InTheCagePL

Sprawdź!  Koniec Izu Ugonoha w KSW? "Jestem zawiedziony, ale nie zdruzgotany"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.