KSW

Oglądaj walkę Wrzosek vs. Szpilka za 10 zł! Aż 500 kodów na XTB KSW 94 do rozdania

Oficjalny partner organizacji KSW przygotował znakomitą akcję dla wszystkich kibiców mieszanych sztuk walki! Dzięki legalnemu bukmacherowi Fortuna możesz obejrzeć aż DWIE najbliższe gale za 10 zł. Sprawdź szczegóły akcji poniżej.

W sobotę 11 maja czeka nas niesamowite emocje związane z galą XTB KSW 94. Kibice w ERGO Arenie obejrzą starcie Arkadiusz Wrzosek vs Artur Szpilka oraz aż dwie walki o pasy mistrzowskie. Robert Ruchała zmierzy się z Patrykiem Kaczmarczykiem o tymczasową koronę dywizji piórkowej. Adrian Bartosiński z kolei, po zmianie rywala, będzie bronił tytułu wagi półśredniej przeciwko Igorowi Michaliszynowi.

XTB KSW 94 odbędzie się w tę sobotę, 11 maja, o godzinie 19:00. Transmisja na żywo dostępna będzie wyłącznie aplikacji Viaplay. Dzięki legalnemu bukmacherowi Fortuna możesz odebrać kod dostępu już za 10 zł! Sprawdź szczegóły oferty poniżej.

Oglądaj Wrzosek vs. Szpilka i XTB KSW 94 za 10 zł!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Wrzosek vs. Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę XTB KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę XTB KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod Viaplay na 30 dni odbierz POD TYM LINKIEM.
Sprawdź!  Jóźwiak wyjaśnia mocne słowa pod adresem KSW! "Ustalenia były zupełnie inne. Martin powiedział, że…"

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z XTB KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona (500 sztuk).

Kod dostępu Viaplay daje dostęp do pakietu TOTAL na 30 dni. To oznacza, że za 10 zł obejrzysz zarówno XTB KSW 94, jak i XTB KSW 95, która odbędzie się 7 czerwca!

Zobacz program z wywiadami przed KSW 94!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.