Boks

Mariusz Pudzianowski o walce z Górą! „Wieczorem na salę i zaczynam już delikatne przygotowania”

Mariusz Pudzianowski potwierdził, że trwają negocjacje w sprawie hitowego pojedynku, jednak nie są one łatwe, gdyż zawodnika KSW ma swoje wymagania.

We wrześniu miało dojść do głośnego starcie bokserskiego pomiędzy Hafthorem Bjornssonem i Eddie Hallem. Niestety Brytyjczyk w trakcie sparingu doznał kontuzji. Zerwał mięsień i musiał przejść operację. Pojedynek siłaczy został przełożony na marzec, jednak miejsce Halla w zbliżającym się pojedynku może zastąpić sam Mariusz Pudzianowski.

Kilka dni po tym, jak do sieci trafiła wiadomość o kontuzji Halla, Pudzian potwierdził, że trwają negocjacje w sprawie walki z Islandczykiem znanym z „Gry o tron”:

Negocjacje trwają!!! Jest coś na rzeczy, kto wie . Jak spełnią moje warunki, to będzie wojna z godzillą!! @ksw_mma spełnia je (moje oczekiwania) od 12 lat i nadal trwamy @thorbjornsson vs @pudzianofficial. – napisał Mariusz Pudzianowski na swoim Instagramie.

Następnie „Góra” udzielił wywiadu Andrzejowi Kostyrze, w którym oświadczył, że jest gotowy walczyć z Polakiem, jeśli ten zdecyduje się na pojedynek w formule bokserskiej, w jakiej dotychczas jeszcze nie walczył:

Znam Mariusza Pudzianowskiego. Podziwiałem go, gdy rozpoczynałem treningi strongmanów, ale nigdy z nim nie rywalizowałem. Jeśli kiedyś zdecydowałby się na walki w ringu bokserskim, to byłbym w stu procentach za tym pomysłem – przyznał.

Sprawdź!  Juras przed walką z Pudzianowskim: "Czy będę gotowy w 100 procentach? Oczywiście, że nie. Daleko mi do życiowej formy"

MARIUSZ PUDZIANOWSKI ROZPOCZYNA PRZYGOTOWANIA DO WALKI Z GÓRĄ

Przez ostatnie kilka dni temat pojedynku ucichł, jednak Pudzianowski na swoim Instagramie zdradził, że wszystko idzie w dobrym kierunku, jednak negocjacje nie są łatwe. Zawodnik KSW dodał, że pojedynek ma odbyć się w formule bokserskiej 6 rund po trzy minuty.

Idzie wszystko bardzo dobrze. Menadżerowie ciężkie negocjacje mają, bo mam swoje oczekiwania i warunki. Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniążki – przyznał i dodał – Wieczorkiem znowu na salę i zaczynam już delikatnie przygotowania do końca września prawdopodobnie. Jak wszystko dojdzie do skutku, to zmierzę się z nim sześć razy trzy minuty w boksie. Nigdy boksersko się nie lałem, ale myślę, że dam radę.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Marcin Różalski przed galą The War: "Dobrze zgrana taktyka, może przynieść fajny efekt. To miejsce dla ekip chuligańskich, ale i dla sportowców"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *