UFC

(VIDEO) Jan Błachowicz zagra w filmie „Pitbull”! Jest zapowiedź i data premiery!

Do sieci trafił pierwszy zwiastun nadchodzącej produkcji Patryka Vegi. W filmie zatytułowanym „Pitbull” wystąpi mistrz UFC Jan Błachowicz.

Cieszyński Książę już wcześniej zdradził, że zobaczymy go na wielkim ekranie. Po zwycięskim pojedynku z Israelem Adesanyą został zapytany o to, czy chciałby zagrać w filmie i wcielić się w rolę niebezpiecznego człowieka:

A dlaczego niebezpiecznego? Mogę zagrać miłego! W pierwszej kolejności jestem zawodnikiem. Jeżeli taka propozycja nie kolidowałaby z przygotowaniami do walki, to dlaczego nie? Hej, przygodo! Niech się dzieje. Nie odmówiłbym. A kto wie, może już spływają takie oferty?

Niedługo później na swoim Instagramie opublikował zdjęcie z Patrykiem Vegą, wówczas nikt nie miał już wątpliwości, że Cieszyński Książę zagra w filmie polskiego reżysera.

JAN BŁACHOWICZ ZAGRAŁ W FILMIE PATRYKA VEGI

Dzisiaj Patryk Vega udostępnił na swoim kanale YouTube pierwszą zapowiedź produkcji. Zwiastun wygląda zaskakująco dobrze i jest utrzymany w poważnym klimacie. Na ekranie zobaczymy m.in. Andrzeja Grabowskiego, który odegra rolę „Gebelsa”, czyli Jacka Goca.

Zgodnie z zapowiedziami film miał być zatytułowany „Pitbull. Królowa chuliganów”, jednak wygląda na to, że czeka nas całkowicie inna produkcja. Na ten moment nie znamy szczegółów dotyczących fabuły, ale możemy zobaczyć w zwiastunie, że poruszony zostanie temat Andrzeja „Pershinga” Kolikowskiego oraz jego śmierci.

Sprawdź!  (VIDEO) Potężne bomby kończą Dereka Brunsona! Jared Cannonier wytrzymał presję!

W zapowiedzi pojawił się także Cieszyński Książę. Mistrza UFC możemy zobaczyć w kilku scenach, na jednej z nich widzimy, jak z odznaką na szyi przewodzi oddziałowi funkcjonariuszy policji.

Premiera filmu zaplanowana jest na 11 listopada.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.