FAME MMA

Don Diego o potencjalnym starciu z Pasternakiem: „Walka z Szelim będzie odpowiedzią. Jeśli dostanie w trąbę, to..

Mateusz Kubiszyn zabrał głos w sprawie pojedynku swojego podopiecznego Piotra Szeligi z Michałem Pasternakiem, do którego dojdzie na FAME 18.

„Szeli” 20 maja stanie przed kolejnym dużym wyzwaniem. Tym razem zmierzy się z rywalem, nad którym nie będzie miał takiej przewagi kilogramów, jak miało to miejsce w przypadku Normana Parke i Marcina Wrzoska. Doświadczony „Wampir” bije się bowiem w kategorii półciężkiej.

„Don Diego” o walce Szeligi z Pasternakiem

Starcie odbędzie się jednak nie w MMA, a na zasadach K-1 w małych rękawicach. Kubiszyn w rozmowie z „Szalonym Reporterem” przyznał, że w mieszanych sztukach walki Szeliga nie byłby w stanie stoczyć wyrównanego pojedynku ze względu na parterowe umiejętności rywala.

– W MMA ta walka nie miałaby żadnego sensu. Nie byłoby szansy na nawiązania w miarę wyrównanej walki, zwłaszcza że „Wampir” ma o wiele lepszy partner niż stójkę. Mam jakiś określony plan, raczej słynę z tego, że bardzo mocno analizuję.

– „Wampir” to jest gość, który też mega mocno analizuje zawodników, przychodzi przygotowany, zna każdy ruch przeciwnika i ma zaplanowaną walkę. Przez to, że ja i on tak działa, będzie tak zimna wojna, szachy, dużo się rozegra przed walką. Ja mogę plan ułożyć, a czy Szeli zrealizuje? Różnie może być.

„Don Diego” przyznał, że atutem każdego freak fightera jest nieprzewidywalność i tym może zaskoczyć Szeliga:

Sprawdź!  Jacek Murański zabrał głos po przegranej walce z Tańculą: "Przydarzyło mi się to samo co Andrzejowi Gołocie"

– Dobrą stroną „Wampira” jest to, że często zmienia pozycję. To jest dobra strona w walce ze sportowcem, a z freakiem to nie do końca. Freak zawsze będzie zaskakiwał, bo taki sportowiec nie jest w stanie do końca się spodziewać.

A co z walką Kubiszyn vs Pasternak? Zawodnik GROMDY przyznał, że jeśli na FAME 18 zwycięży Szeliga, to takie zestawienie nie będzie miało sensu:

– Dużą odpowiedzią będzie walka z „Szelim”. Jeśli dostanie w trąbę, to po co ja mam z nim walczyć.

Kursy bukmacherskie na walkę Pasternak vs Szeliga

Wszystkie pojedynki na Fame MMA 18 obstawić możecie wyłącznie w BetClic, gdzie dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME 18

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.