UFC

Adesanya bezlitosny dla syna Pereiry! Nie odpuszcza mu nawet po gali: „Zniszczyłem gwiazdkę 2023”

Israel Adesanya w miniony weekend nie tylko zrewanżował się, nokautując Alexa Pereirę, ale także odegrał się na synu swojego rywala. Jak widać, bardzo mu na tym zależało.

Zawodnicy stoczyli już cztery walki. Pierwsze dwie w kickboxingu, a kolejne na zasadach MMA. „Poatan” najpierw znokautował Nigeryjczyka, a następnie zwyciężył przez decyzję sędziów. Po kilku latach fighterzy spotkali się ponownie, jednak tym razem w oktagonie.

Pereira ponownie pokonał Adesanyę, rozbijając go w ostatniej rundzie. Jednocześnie odebrał mu mistrzowski tytuł i w zaledwie w 8 walce został mistrzem największej organizacji MMA na świecie. W miniony weekend podczas UFC 287 doszło do hitowego rewanżu.

Adesanya po 7 latach odegrał się na synu rywala

Tym razem to Adesanya znokautował Brazylijczyka już w drugiej odsłonie. Wykorzystał okazję, aby również odegrać się na synu „Poatana”. Po tym, jak zaserwował rywalowi ciężkie KO, zwrócił się w stronę zalanego łzami 13-latka, wskazał na niego palcem i padł na matę, udając znokautowanego.

W 2017 roku podobnie zachował się bowiem syn Pereiry. Kiedy Alex trafił Adesanyę potężnym ciosem, chłopiec wszedł do ringu i również padł na deski. Podczas konferencji Israel wyjaśnił:

– Kiedy pierwszy raz mnie znokautował w Brazylii, jego syn wszedł na ring i padł martwy obok mnie. Pomyślałem: „Ty mały gno*ku. Zleję cię, jeśli twój ojciec nie robi tego”. Spojrzałem na jego syna, wskazałem na niego: „Hej, hej, hej!”. Tylko żeby mu przypomnieć.

To nie wszystko, bo dzień po gali ponownie nawiązał do tej sytuacji. Opublikował nagranie z gali i napisał – Zniszczyłem gwiazdkę 2023.

Źródło: Twitter/YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.