KSW

Mariusz Pudzianowski gotowy na wielkiego Senegalczyka? Eksperci wskazali faworytów KSW 59!

Gala KSW 59 zbliża się wielkimi krokami. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Mariusza „Pudziana” Pudzianowskiego z legendą senegalskich zapasów „Bombardierem”, czyli Serigne Ousmane Dią.

Łącznie na karcie walk czeka na nas 9 emocjonujących starć. Do klatki KSW powraca po prawie dwuletniej przerwie Michał Włodarek. Fani czekają również na starcie Damiana Janikowskiego z Jasonem Radcliffe’em.

We współpracy z naszym partnerem firmą STS przedstawiamy poniżej kursy bukmacherskie na zbliżające się wydarzenie.

Eksperci nie mają wątpliwości i w walce wieczoru faworytem jest Mariusz Pudzianowski. Nie oszukujmy się, zawodnik z Białej Rawskiej na co dzień ciężko trenuje w Warszawskim Centrum Atletyki, a jego sparingpartnerem jest m.in. Daniel Omielańczuk. Rywal Pudziana może i jest dwukrotnym mistrzem świata w senegalskich zapasach, jednak tutaj wszystko przemawia za Polakiem. Serigne Ousmane Dia miał okazję stoczyć dwa pojedynki w MMA, gdzie wygrywał, lecz tak naprawdę nie pokazał nic spektakularnego. Jeśli Pudzian zmęczy w pierwszej rundzie potężnego Senegalczyka to naszym zdaniem w drugiej odsłonie starcia znokautuje rywala.

Kurs na to, że Pudzianowski wygra w drugiej rundzie wynosi aż 7.60. Warto pokusić się również o czysty typ, że Pudzian wygra z Senegalczykiem. Kurs na zwycięstwo Polaka wynosi 1.50.

Sprawdź!  Maciej Kazieczko zawalczy z Marianem Ziółkowskim o pas kategorii lekkiej KSW

Na KSW 59 zobaczymy Michała Włodarka, który według ekspertów jest faworytem. Zawalczy on z niebezpiecznym i mocnym Serbem, Darko Stosicem, który stoczył kilka pojedynków w UFC! Naszym zdanie niepewna będzie dyspozycja Włodarka, który ostatni raz walczył w 2019 roku i postawilibyśmy tutaj na zwycięstwo Stosica.

Kurs na zwycięstwo Michała „Komara” Włodarka wynosi 1.65, natomiast na wygraną Stosica aż 2.25. Galę KSW 59 obstawisz tutaj.

Damian Janikowski (5-3) zawalczy z Jasonem Radcliffe (16-7), który ostatni raz bił się na KSW 50 w Londynie, gdzie przez decyzję pokonał Antoniego Chmielewskiego. Według ekspertów Janikowski powinien z łatwością poradzić sobie z Anglikiem. Kurs na wygraną Damiana wynosi… 1.30, natomiast na jego rywala aż 3.55!

Darmowy zakład za 29 zł.

Wszystkie walki gali KSW 59 obstawisz – tutaj

Przy okazji możesz skorzystać z bonusu, jakim jest darmowy zakład w wysokości 29 złotych. Wystarczy otworzyć konto u naszego partnera STS.

Otwórz konto –  tutaj

Rejestracja zajmuje 30 sekund!

Sprawdź!  Pudzianowski może walczyć z "Górą" w każdej formule: "Jeżeli będzie boks, nie ma problemu. Będzie chciał kickboxing? Na każdą formułę się zgodzę"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *