KSW

Szef KSW zdradza potencjalnych rywali Mameda Khalidova! Jest szansa na walkę z byłym mistrzem UFC.

Jeden z włodarzy KSW potwierdził nazwiska potencjalnych rywali Mameda Khalidova. Jest szansa na hitowy pojedynek z byłym mistrzem UFC!

Mamed Khalidov w ostatnim pojedynku na gali KSW 55 zmierzył się ze Scottem Askhamem, którego znokautował w błyskawicznym tempie. Tym samym zrewanżował się za porażkę i zdobył mistrzowski pas. Wciąż nie wiadomo, kto będzie kolejnym rywalem zawodnika, jednak jak przekazał Martin Lewandowski, w gronie kandydatów do pojedynku znajduje się czterech fighterów.

Sam Mamed w programie 'Koloseum’ zdradził, że jego wymarzonym pojedynkiem jest starcie z legendą MMA i byłym mistrzem UFC Andersonem Silvą, który niedawno został zwolniony z największej organizacji na świecie – To byłoby spełnienie moich marzeń, gdybym stoczył z nim walkę. Oczywiście, że o tym myślałem. Pytanie, czy on jest chętny walczyć w innej organizacji niż UFC i czy KSW potrafi to załatwić?

Wygląda na to, że federacja nie wyklucza pomysłu zestawienia mistrza wagi średniej z Silvą. W rozmowie z portalem Sportowe Fakty Lewandowski potwierdził, że Khalidov będzie walczył raz w roku, a na jego pojedynek będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Jeśli chodzi o rywali, Lewandowski zapewnia, że istotnym czynnikiem jest to, gdzie odbędzie się gala, w Polsce, Anglii, czy w Chorwacji. Dziennikarz w odpowiedzi na wymienione miejsca dopasował do nich przeciwników – Andersona Silvę, Scotta Askhama i Roberto Soldicia, na jeden z szefów KSW dodał, że w gronie rywali znajduje się jeszcze Tomasz Narkun.

Sprawdź!  Rywal Mariusza Pudzianowskiego zaprezentował swoje umiejętności. Fatalna dyspozycja "Bombardiera" [WIDEO]

Ponadto organizacja nie wyklucza starcia dwóch pretendentów. Lewandowski dodaje, że ostanie słowo należy jednak do Khalidova, więc na ten moment nie można potwierdzić żadnego zestawienia.

Najbliższa gala KSW już w sobotę, 20 marca, gdzie w walce wieczoru na KSW 59 Mariusz Pudzianowski zmierzy się z „Bombardierem.”

Wszystkie walki gali KSW 59 obstawisz – tutaj. Przy okazji możesz skorzystać z bonusu, jakim jest darmowy zakład w wysokości 29 złotych. Wystarczy otworzyć konto u naszego partnera STS.

Otwórz konto –  tutaj

Źródło: Sportowe Fakty

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *