KSW

Szybka zmiana kursów przed KSW 77! Pudzianowski już nie jest faworytem!

Bukmacherzy błyskawicznie zmienili zdanie po tym, jak początkowo wskazywali Pudzianowskiego jako faworyta. Fani, którzy typują zwycięstwo Mameda Khalidova, mieli zaledwie kilka godzin na skorzystanie z lepszego kursu.

Już w main evencie grudniowej gali w Gliwicach dojdzie do kolejnego wielkiego pojedynku. Khalidov powraca po brutalnym nokaucie i porażce z Roberto Soldiciem, natomiast Pudzianowski ma za sobą efektowne zwycięstwo z Michałem Materlą.

Szybka zmiana kursów przed KSW 77

Początkowo to były strongman był stawiany w roli faworyta, a kurs na jego zwycięstwo wynosił 1.70, natomiast na wygraną byłego mistrza 2.05. Już kilka godzin później kursy uległy zmianie, mimo że bardzo duża część kibiców uważa, że pojedynek będzie wyglądał podobnie jak ostatnia walka „Pudzilli” z Materlą.

Były strongman po raz kolejny będzie miał wielką przewagę wagi. O ile wzrost i zasię rąk zawodnicy mają podobny, to jest pomiędzy nimi ogromna różnica kilogramów. Pudzianowski podczas konferencji zapowiedział, że wniesie do klatki około 114-116 kg, natomiast Mamed poniżej 95 kg.

Waga jest po stronie Pudzianowskiego, ale to Khalidov jest znacznie bardziej doświadczony. W całej karierze stoczył 45 pojedynków, czyli o 20 więcej, niż jego przeciwnik.

Sprawdź!  Desmae przetrwał potężne ciosy "Kornika"! Poddał Polaka w drugiej rundzie!

Kurs na byłego mistrza KSW spadł zaledwie w kilka godzin i zapewne będzie znacznie niższy przed samym pojedynkiem. Warto więc wykorzystać okazję, póki bukmacher oferuje wyrównane kursy na zwycięstwo obu zawodników.

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs. Khalidov

Wyczekiwana walkę, jak i wszystkie gale KSW możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl! Dodatkowo dla nowych użytkowników na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.