FAME MMA

Natan przerywa wywiad i rzuca się na Polaka! Awantura po konferencji FAME [WIDEO]

Za nami konferencja przed galą FAME: Reborn, podczas której nie zabrakło dymów i mocnej konfrontacji pomiędzy zawodnikami.

Zaledwie tydzień przed wydarzeniem federacja zdecydowała się na spore zmiany na karcie walk. Natan Marcoń, który miał bić się z „Maślaną”, ostatecznie stoczy pojedynek z Adrianem Polańskim. Pomiędzy freak fighterami jest dużo złej krwi, a takie zestawienie wzbudza znacznie większe emocje.

Już w trakcie konferencji byliśmy świadkami ostrej wymiany zdań. Ani Natan, ani jego przeciwnik nie gryźli się w język, a nawet próbowali się na siebie rzucić, przez co musiała interweniować ochrona. Na tym się jednak nie zakończyło, gdyż awantura przeniosła się za kulisy.

W trakcie wywiadów Natan ruszył w kierunku „Polaka”. Gdyby zawodnicy nie zostali rozdzieleni, doszłoby do dużej awantury:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.