PFL

Kuriozalna sytuacja na gali PFL. Faul i nokdaun w tym samym momencie! [WIDEO]

Do mocno nietypowej sytuacji doszło minionej nocy podczas gali PFL. W starciu Tma Johnsona z Danilo Marquesem zawodnicy w jednym momencie padli na deski.

Organizacja Professional Fighters League wróciła z kolejnymi ligowymi zmaganiami. Nie brakuje zawodników znanych z innych organizacji, jak Patricky Pitbull – były mistrz Bellatora.

W wadze ciężkiej z kolei do rozgrywek powróciło dwóch fighterów dobrze znanych z UFC. 39-letni Tim Johnson zaliczył 7 pojedynków w oktagonie największej organizacji MMA, a w Bellatorze mierzył się między innymi z Fedorem Emelianenką. Wczoraj stoczył pojedynek z Danilo Marquesem, który czterokrotnie występował pod szyldem organizacji Dany White’a.

Kuriozalna sytuacja na gali PFL

Minionej nocy Marques i Johnson spotkali się w klatce PFL. Spotkanie zakończyło się już w 1. rundzie na korzyść Amerykanina, który mógł zwyciężyć wcześniej. Doszło jednak do dość kuriozalnej sytuacji.

Niemal dokładnie po 2 minutach walki Johnson wyprowadził potężnego lewego overhanda, który posłał rywala na deski. Brazylijczyk w tym samym czasie wyprowadził kopnięcie, które trafiło Tima prosto w krocze. W efekcie obaj wylądowali na deskach. Pierwszy na nogach był Marques, który uniósł ręce ku niebu myśląc, że wygrał.

Sprawdź!  Były mistrz UFC wraca do MMA! Znamy rywala Ngannou po walce z Joshuą! [WIDEO]

Johnson otrzymał oczywiście czas na dojście do siebie. Po powrocie do walki nie potrzebował wiele czasu, by skończyć oponenta.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.