FAME MMA

Marcin Wrzosek powróci do FAME? Norman Parke proponuje drugą walkę! Tym razem w innej kategorii wagowej

Norman Parke chce kolejny raz zmierzyć się z Marcinem Wrzoskiem? „Stormin” zapytał swoich kibiców co myślą o takim zestawieniu.

Do pierwszej walki zawodników doszło podczas gali KSW 50 w Londynie. Stawką walki było tymczasowe mistrzostwo KSW w wadze lekkiej. Początkowo Irlandczyk miał zmierzyć się z Marianem Ziółkowski, ale Polak doznał kontuzji i musiał go zastąpić „Polish Zombie”.

Pojedynek rozstrzygnął się decyzją sędziów po 5-rundowej wojnie. Niejednogłośną decyzją zwyciężył Norman Parke, który zdobył pas.

Norman Parke chce walki z Marcinem Wrzoskiem

Po tamtym pojedynku zarówno Parke, jak i Wrzosek w KSW stoczyli tylko jedną walkę i odnieśli porażki. Irlandczyk przegrał z Mateuszem Gamrotem i przeszedł do FAME, natomiast „Polish Zombie” został pokonany przez Borysa Mańkowskiego.

Następnie Wrzosek również postanowił zawalczyć w FAME i podobnie jak Irlandczyk zmierzył się z Kasjuszem Życińskim. W przeciwieństwie do Normana poniósł jednak porażkę i został zwolniony z największej polskiej organizacji MMA.

Parke toczył kolejne pojedynki w boksie, a na ostatniej gali powrócił do MMA i zapowiedział, że chciałby ponownie walczyć w tej formule. Za pośrednictwem swoich social mediów zapytały kibiców o drugie starcie z „Polskim Zombie”, tym razem nie w kategorii lekkiej, a półśredniej.

Sprawdź!  (VIDEO) Murański powraca do treningów po kontuzji. Stoczy w tym roku co najmniej 5 walk! "Nie tylko szybkość, lecz precyzja!"

Parke vs Wrzosek 2?? 77 kilogramów – napisał na InstaStory.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.