FAME MMA

(VIDEO) Murański prezentuje formę przed walką z Alanem: „Za 2 tygodnie wojna na śmierć i życie”

Już za niecałe dwa tygodnie odbędzie się 14 edycja FAME. Ponownie w akcji zobaczymy Mateusza Murańskiego, który zmierzy się z Alanem Kwiecińskim.

Pomiędzy zawodnikami jest sporo złej krwi i mają dużo do wyjaśnienia. Wszystko zaczęło się od żartu Kwiecińskiego, który zamknął psa na grillu. Na całą sytuację mocno zareagował Murański, a z czasem konflikt coraz bardziej przybierał na sile.

Podczas ich ostatniego face-to-face było naprawdę gorąco. Alan ujawnił szczegóły afery maczetowej, a w odpowiedzi Murański nazwał go e-konfidentem. Kwiecińskiemu mocno się to nie spodobało i kilkukrotnie rzucił się na przeciwnika. W pewnym momencie chciał go uderzyć, jednak „Muran” był przygotowany i to on trafił jako pierwszy.

Po kolejnej już awanturze i interwencji ochrony „Boxdel” przerwał program, gdyż uznał, że nie ma większego sensu dalej go prowadzić. Obaj zawodnicy byli już mocno nakręceni, a Murański wciąż nazywał rywala konfidentem, widząc, jak łatwo może go tym sprowokować.

Murański zapowiada wojnę w klatce

Muran” na swoim Instagramie opublikował nagranie, na którym prezentuje formę przed nadchodzącym pojedynkiem. Zapowiedział również, że starcie z Alanem będzie oktagonową wojną na śmierć i życie:

Sprawdź!  (VIDEO) Don Kasjo miał walczyć z Bombardierem na FAME MMA 11? "Był już rywal, gabarytowo dwa razy większy, to by była..."

Pamiętaj że sukces to nie przypadek , to ciężka praca , wytrwałość ,analiza , poświęcenie , a przede wszystkim miłość do tego co robisz.

Za 2 tygodnie wojna na śmierć i życie 👊🔥🦾

E -konfident nowa marka w Polsce – niedługo w całej Polsce telebimy z reklamą –
nie musisz dziękować za pomoc w rozkręceniu biznesu 🤭
– dostaję od Was tyle wiadomości, że Alanik nie musisz się martwić o brak klientów 😉

Życzę udanego weekendu majowego , bawcie się dobrze a ja lecę na trening ✅

Kursy bukmacherskie na walkę Alan Kwieciński vs Mateusz Murański

Według bukmacherów faworytem pojedynku jest Alan Kwieciński, który ma za sobą większe doświadczenie w sportach walki. Toczył on pojedynki zarówno w formule MMA, jaki i K-1.

Galę FAME 14 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

-> Otwórz konto i odbierz bonus

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Jacek Murański o porażce syna na FAME MMA: "Cała Polska to widziała. Jeśli Mateusz przegrał, w takim razie Hitler wygrał II wojnę światową" [WIDEO]
Źródło: BetClic

Źródło: Instagram

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.