FAME MMA

Marcin Wrzosek o walce wieczoru FAME MMA 11! „Borys leżał, płakał i był bity. Fajniej byłoby, gdybym to ja walczył, ale…”

Już 2 października odbędzie się gala FAME MMA 11. Organizacja bardzo mocno zaskoczyła i w walce wieczoru nie zobaczymy żadnego freakowego pojedynku, a mocną sportową bijatykę! W formule bokserskiej, w małych rękawicach i jednej rundzie, która potrwa 15 minut bez żadnej przerwy zmierzy się Norman Parke, a jego rywalem będzie Borys Mańkowski! Legendarny konflikt w końcu zostanie wyjaśniony raz na zawsze i nie ulega wątpliwości, że poleje się krew!

Łącznie na karcie walk zobaczymy 10 emocjonujących pojedynków. Do klatki FAME MMA powróci m.in. Piotr Szeliga, Arkadiusz Tańcula, Amadeusz Ferrari czy Sylwester Wardęga. Gala odbędzie się w Arenie Gliwice z publicznością.

Dla Normana Parke będzie to druga walka we freakowej organizacji. Przypomnijmy, że były zawodnik UFC w debiucie stoczył pojedynek bokserski z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim, który wygrał przez jednogłośną decyzję. Irlandczyk ma również bogatą przeszłość w KSW, gdzie toczył znakomite boje pokonując m.in. właśnie Borysa Mańkowskiego przez jednogłośną decyzję sędziowską, czy Marcina Wrzoska – przez niejednogłośną decyzję.

Wrzosek natomiast ostatni pojedynek stoczył na KSW 53, gdzie przegrał przez jednogłośną decyzję sędziowską właśnie z Mańkowskim.

Marcin Wrzosek na konferencji FAME MMA 11

Co ciekawe „Polish Zombie” pojawił się na konferencji FAME MMA 11. Zapytany oto co sądzi o walce wieczoru odpowiedział, że to on widziałby się bardziej w starciu z Normanem, ponieważ ich walka była o wiele bardziej bliższa.

Sprawdź!  Alan Kwieciński myśli, że Marcin Różalski zaproponował mu pojedynek... "Jestem na TAK. Dla mnie niesamowite wyzwanie"

„Walka okej, aczkolwiek powiedziałbym, że nasza walka z Parke była bliższa niż ich. W trzeciej rundzie Parke vs Mańkowski to Borys tylko leżał, płakał i był bity. Fajniej byłoby, gdybym to ja walczył, ale nie mam wyświetleń na YouTubie.” – powiedział Marcin Wrzosek w wywiadzie dla 6PAK.TV

„Polish Zombie” już jakiś czas temu sugerował walkę z Normanem Parke.

Przypomnijmy, że Marcin Wrzosek miał już mocny konflikt z Mańkowskim.

Martwię się o jego zdrowie. Po tym wpier**lu od Roberto Soldica zauważalne są zmiany w jego zachowaniu, mogło tam dojść do jakiegoś uszkodzenia mózgu i jakiejś zmiany. Więc po prostu nie chcę by to robił. YouTube mu fajnie wychodzi, a ja jako kolega po prostu martwię się o niego i wolę by się tym zajął. (….)

Biegałeś na FAME MMA, lizałeś im dupę by promowali twój kanał, a jak przyszło co do czego to zmieniłeś zdanie, zacząłeś ich cisnąć. Nawet sami właściciele nazwali cię chorągiewką i nie spodziewali się czegoś takiego po tobie. Bo oni ci pomagali a ty zachowałeś się jak zwykła szuja.” – mówił w jednym z filmów Wrzosek do Mańkowskiego.

Sprawdź!  Amadeusz Ferrari do Filipka przed FAME MMA 11: "Ja nie mam żadnej bariery! Napi**dalam się co weekend!"

Źródło: 6PAK TV

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *