FAME MMA

Kolejny zawodowiec we freakach!? Wrzosek ujawnia: „Głowy będą spadać. Ciekawy zawodnik negocjuje przejście”

Kolejny zawodowiec przejdzie do freak fightów? Walczący w FAME Marcin Wrzosek zdradził, że właśnie trwają negocjacje w tej sprawie.

W organizacjach freakowych widzieliśmy już wielu profesjonalnych zawodników. Walczył już m.in. Artur Szpilka z Denisem Załęckim, Damian Janikowski z Mateuszem Kubiszynem, Daniel Rutkowski z Piotrem Pająkiem, także sportowe starcia stoczyli Grzegorz Szulakowski oraz Borys Mańkowski.

Natomiast wspomniany Marcin Wrzosek, Norman Parke czy Artur Sowiński zdecydowali się na stałe przejść do freaków. Nie wykluczone, że zobaczymy kolejny głośny transfer.

Kolejny zawodnik przejdzie do freak fightów?

Na swoich social mediach Marcin Wrzosek zamieścił właśnie kilka wpisów, którymi zasugerował, że profesjonalny zawodnik prowadzi rozmowy w sprawie freakowego debiutu.

Nie podał wprost nazwiska, o którym mowa, ale zapowiedział, że „głowy będą” spadać. Oraz zdradził, że to zawodnik z dużym doświadczeniem:

– Bardzo ciekawy zawodnik negocjuje przejście do freakfightow. Więcej nie powiem, ale głowy będą spadać…

Duże doświadczenie – następnie zapytany o kategorię wagową dodał – Inna niż moja.

Kibice próbowali się domyślić, o jakiego zawodnika chodzi. Część z nich wskazała Michała Materlę, sugerując, że zakończył się jego kontrakt z KSW. Nie dawno mówiło się o tym, że były mistrz może zawalczyć na gali w Czechach.

Sprawdź!  Marcin Wrzosek mocno o nowym zawodniku FAME: "Pytał, czy będę go trenował. Tak mi działa na nerwy, że..."

Sam Materla pojawił się m.in. w studio przed galą High League 4, na której walczył Artur Szpilka, a w jednym z wywiadów dla Tomasza Sarary przyznał, że mógłby bić się dla organizacji freakowych:

– Nie widzę jakichkolwiek przeciwwskazań, mało tego, jako osoba, która przez pół swojej kariery właściwie walczyłem za darmo, albo dokładałem do tego całego biznesu. Czyli jeździłem na galę i koszta kosztowały więcej niż wygrana. Robiłem to z pasji i z tego, że kocham ten sport. Dzisiaj te organizacje freakowe mają takie budżety, że nie skorzystać z takiej okazji to szkoda.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.