FAME MMA

„Krycha” o zawodnikach Fame MMA stosujących doping: „Jakby wprowadzili testy, to 90 procent by się nie biło”

Za nami konferencja przed galą Fame MMA 11, która odbędzie się 2 października. Do klatki powróci między innymi Krystian Krycha Wilczak, który będzie miał okazję do wyjaśnienia konfliktu z Sashą.

Krycha w najbliższy weekend stoczy swój 5 pojedynek. Zawodnik ma na swoim koncie 3 zwycięstwa i jedną porażkę. Pokonał Huberta Korczaka, Bartłomieja Brzezińskiego i Patryka Barana. Wilczak wszystkie zwycięstwa odniósł przed czasem, natomiast o jego porażce z Kamilem Stępińskim decydowali sędziowie.

Krycha podczas wczorajszego wywiadu odniósł się do pomysłu wprowadzenia testów antydopingowych w organizacji Fame MMA. Wilczak uważa, że nie ma to większego sensu, gdyż znaczna większość stosuje doping. Krycha podkreślił, że walczą tutaj freaki, a nie zawodowi sportowcy.

O dopingu wypowiedział się również Arkadiusz Tańcula. Wywiad z nim znajdziecie tutaj – Tańcula o dopingu: „Bez bomby jest dwa razy ciężej. Tym bardziej doceniam naturali jak Gamrot, Ruchała czy Salim”

Galę FAME MMA 11, która odbędzie się już 2 października obstawisz tutaj.

Kursy na FAME MMA 11 -> otwórz konto i sprawdź

Nie widzę problemu, ale tu kur*a 90 procent ludzi by się nie biło, jakby wprowadzili te testy – przyznał Krycha.

Sprawdź!  Horrendalna wypłata za walkę na gali FAME?! Tyle zarobiła Monika Kociołek

Krycha przyznał, że duża część stosuje doping, jednak dodał, że są zawodnicy, którzy przygotowują się do pojedynków naturalnie, bez środków wspomagających. Wilczak chociaż sam nie zamierza z niego korzystać, nie widzi jednak żadnego problemu w stosowaniu dopingu

To jest indywidualna sprawa każdego. Chcą, to biorą, nie chcą, to nie. To są freak-fighty. Tu musi być jakiś kulturysta, jakiś chippendale. Tu biorą ludzi z mediów, z łapanki, tych, którzy chcą być oglądani, a nie sportowców.

Całą wypowiedź Krychy na temat dopingu i zawodników Fame MMA, którzy z niego korzystają, znajdziesz poniżej:

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Marcin Wrzosek vs Don Kasjo na FAME MMA 12

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.