UFC

Marcin Tybura nagrodzony przed UFC Vegas 87! Polak zaliczył 50 czystych testów

Marcin Tybura, który już w ten weekend powróci do oktagonu, otrzymał przed walką wyjątkowy prezent. Polak dołączył do grona fighterów, którzy zaliczyli 50 czystych testów antydopingowych!

38-latek z Uniejowa w najbliższy weekend już po raz 19 wejdzie do oktagonu. W tym czasie Marcin Tybura odniósł 11 wygranych i 7 porażek. Na chwilę obecną zajmuje 10. miejsce w rankingu królewskiej kategorii wagowej.

Na UFC Vegas 87 rywalem Polaka będzie numer 9, Tai Tuivasa. Australijczyk to jedna z najbardziej pozytywnych postaci, które zawitały do oktagonu. Walka z „Tyburem” będzie jego drugim main eventem w największej organizacji MMA na świecie.

Ten pojedynek, jak i całą kartę walk UFC Vegas 87, możecie obstawić na stronie i w aplikacji bukmachera Fortuna. Nowi użytkownicy na start otrzymają darmowe 30 zł za rejestrację i depozyt, a trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawicie bez ryzyka! To 300 zł, które Fortuna zwróci na konto gracza.

Odbierz bonusy i obstaw walkę Tybura vs. Tuivasa

TYPKURSYBUKMACHER
Tai Tuivasa1.86Fortuna
Marcin Tybura1.94Fortuna

Marcin Tybura nagrodzony przed UFC Vegas 87

Polski ciężki wraca do akcji po szybkiej porażce z obecnym tymczasowym mistrzem UFC, Tomem Aspinallem. Teraz Marcin Tybura, tuż przed spotkaniem z dziennikarzami, odebrał wyjątkowy prezent. „Tybur” zaliczył 50 czystych testów antydopingowych, za co otrzymał specjalną kurtkę.

Sprawdź!  Mateusz Gamrot wyzywa po UFC Vegas 45! "Kim jest Conor McGregor? Michael Chandler..."

Wcześniej takową otrzymał między innymi Jan Błachowicz. „Cieszyński Książę” miał jednak dodatkowo emblemat Amerykańskiej Agencji Antydopingowej USADA.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.