Clout MMA

Nowa walka w karcie Clout MMA 2! Nikita zmierzy się z matką „Magicala”! [WIDEO]

Podobnie, jak przy pierwszej gali, tak i teraz Clout MMA zaskoczyło w ostatnim momencie. Do karty walk zbliżającego się wydarzenia dopisane zostało kolejne starcie!

Już w tę sobotę 28 października o godzinie 19:00 startuje Clout MMA 2. W rozpisce znalazły się takie hitowe zestawienia, jak Załęcki vs Omielańczuk, czy Minda vs Labryga. Oprócz tego Marcin Najman ma stoczyć dwa pojedynki. Najpierw spotka się w klatce z Piotrem „Lizakiem” Lizakowskim, a następnie z Adrianem Ciosem, który uderzył go „z liścia” na jednym z ostatnich programów.

Tak jak to miało miejsce przed premierową galą, organizacja postanowiła zamieszać w karcie na ostatnią chwilę. Z rozpiski wypadło starcie skonfliktowanych streamerów Japczan vs Holak, ale dojdzie do rozwiązania innego sporu. „Nikita” zmierzy się z matką byłego partnera, Daniela „Magicala”, panią Małogorzatą!

Nikola zadebiutowała w sierpniu w starci z Moniką Laskowską. Freak fighterka robiła co mogła, ale ostatecznie przegrała już w 2. rundzie. Po walce zaś na zaplecze przetransportowana została na wózku inwalidzkim. Tym razem najprawdopodobniej będzie jednak murowaną faworytką.

Sprawdź!  Gdzie oglądać Clout MMA 2 za darmo? Transmisja z DWÓCH walk za free! [WIDEO]

Zobaczcie face to face zawodniczek poniżej!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.