MMA VIP

Marcin Najman chwali się nagrodami za przegrane walki. Pokazał wszystkie swoje trofea

Marcin Najman na zakończenie roku postanowił złożyć swoim kibicom życzenia i zamieścił fotografię, na której prezentuje swoje trofea.

„El Testosteron” to najpopularniejszy polski freak fighter, który jako jeden z nielicznych zasłynął nie zwycięskimi pojedynkami, a porażkami. Najman swoich sił próbował w kilku formułach, zaczynał od boksu, następnie walczył w kick-boxingu i na koniec skupił się na MMA.

W pierwszej z dyscyplin stoczył 22 walki. Co prawda wygrał 15 razy, jednak tylko raz w 19-letniej karierze bokserskiej pokonał rywala z dodatnim bilansem 6-4. Wszystkie 7 porażek poniósł przed czasem. Tylko raz przez dyskwalifikację, kiedy to doszło do głośnej awantury po tym, jak w starciu z „Don Kasjo” obalił swojego przeciwnika, a następnie wyprowadził kopnięcie.

W kick-boxingu „El Testosteron” walczył dwukrotnie i to w tej formule odniósł największy sukces. Najpierw w 58 sekund przegrał z Przemysławem Saletą, a następnie w starciu z Jahmaim Satischim wygrał pas WKU w kategorii ciężkiej.

Jeśli chodzi o MMA, Najman w klatce walczył 10 razy i tylko dwukrotnie starcia wyszły poza pierwszą odsłonę. Przegrał z takimi rywalami jak Pudzianowski, Saleta, Burneika, „Trybson”, „Bestia” i „Taxi Złotówa”. Natomiast pokonał Dobiasa, „Bonusa BGC”, „Daro Lwa”, a w ostatniej walce wygrał z pijanym Rysiem „Szczeną”.

Sprawdź!  (VIDEO) "Krycha UFC" zawalczy na gali Marcina Najmana! Znamy nazwisko jego rywala!

Najman aktualnie jest jednym z włodarzy MMA-VIP i może dobierać sobie odpowiednich rywali. Po pokonaniu Ryszarda Dąbrowskiego jego kolejnym przeciwnikiem będzie 60-letni były gangster „Misiek z Nadarzyna”.

„El Testosteron” za pośrednictwem swoich social mediów zwrócił się do kibiców i przy okazji życzeń noworocznych udostępnił zdjęcie ze swoimi trofeami. Jest ich całkiem sporo, jednak trzeba podkreślić, że duża część z nich to puchary za przegrane pojedynki.

Na zdjęciu znalazły się między innymi nagrody pocieszenia za walki w takich organizacjach jak KSW, Free Fight Federation, MMA Attack czy FAME.

Źródło: Twitter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.