KSW

Marcin Najman analizuje pojedynek Pudzianowski vs Materla! „Widzę w nim ogromną przemianę. Pokazuje to, jaką…”

Marcin Najman zabrał głos w sprawie walki wieczoru KSW 70, która odbędzie się już dziś wieczorem. Do klatki wejdą dwie legendy – Mariusz Pudzianowski oraz Michał Materla.

Mariusz Pudzianowski i Michał Materla łącznie stoczyli w KSW już 49 pojedynków. Michał ma ich na swoim koncie 26, najwięcej w organizacji, a Mariusz 23. Obaj zanotowali też rekordową liczbę skończeni przed czasem przez nokaut lub TKO. Mariusz już 11 razy w taki sposób wygrywał pojedynki, a Michał 10. Obaj również dopisali do swoich osiągnięć jedne z najszybszych nokautów w KSW. „Pudzian” w 18 sekund powalił Serigne Ousmane Dię, a Materla w 21 sekund znokautował Rodneya Wallace’a.

Mariusz zapowiada przed walką z Michałem, że będzie to mocna wojna na wyniszczenie. Były strongman stawia na swoją siłę i jest zdania, że Materla może odbić się od niego jak od ściany. Michał natomiast chce udowodnić, że jest lepszym zawodnikiem w każdej płaszczyźnie walki. Mówi, że sam narzuca na swoje barki presją związaną z wygraną.

Trudno przewidzieć, jak może zakończyć się zderzenie legend podczas nadchodzącej gali. Pewne jest, że żaden z zawodników nie odpuści w tym pojedynku. 

Sprawdź!  Oleksiejczuk rzuca wyzwanie Romanowskiemu! "Chętnie bym roz**bał mu łeb w klatce. To jest zwykły dureń"

Marcin Najman komentuje walkę Pudzian vs Materla

Walkę wieczoru KSW 70 postanowił skomentować Marcin Najman. Zawodnik z Częstochowy zaznacza, że faworytem faktycznie jest Michał Materla, ale Pudzian ma swoje szanse w tym boju.

„W sobotę dojdzie w polskim MMA do bardzo ciekawej walki, między Mariuszem Pudzianowskim, a Michałem Materlą. Wielu fachowców nie daje żadnych szans Pudzianowi. Uważają, że wszystkie argumenty są po stronie Materli. Jeżeli chcecie to przedstawię Wam swoją opinię (…)

Widzę w Mariuszu ogromną przemianę. Gdy na pierwszej konferencji prasowej przed walką ze mną pojawił się, ważył 145 kg. Teraz waży 116 kg. To ogromna przemiana. Pokazuje to, jaką pracę wkłada w treningi. Uważam, że faworytem jest faktycznie Materla, ale to nie tak, że Pudzianowski nie ma szans. To facet, który jest w stanie zawsze coś wykombinować i tą walkę wygrać. Z Jurkowskim też mu nie dawali szans, a się po nim przejechał. Faworytem jest Materla, ale życzę zwycięstwa Pudzianowi.” – powiedział Najman na swoich mediach społecznościowych.

Sprawdź!  Martin Lewandowski o przyszłości Soldicia: "UFC przyśpieszyło rozmowy, ale decyzja..."

Wszystkie gale organizowane przez KSW u legalnego bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Kurs na walkę Mariusz Pudzianowski vs Michał Materla

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.