MMA

Skandaliczny pomysł Królikowskiego i walka „Putin” vs „Zełensky” na gali MMA! „Twój ojciec by się Ciebie wstydził”

Polska scena freak fightu ostatnimi czasy rozwija się bardzo prężnie, jednak niektórzy, aby uzyskać jak największy rozgłos medialny, dopuszczają się szokujących i czasami skandalicznych zachowań. W większości przypadków – nie wychodzi im to na dobre.

Wczorajszego dnia odbyła się pierwsza konferencja organizacji „Royal Division”, której właścicielem jest Antek Królikowski. Wydarzenie ma odbyć się 30 kwietnia w Opolu, jednak już teraz kibice zaznaczają, że do gali nie dojdzie i zrobią wszystko, aby tak się stało.

Podczas wczorajszej konferencji prasowej Królikowski przedstawił walkę wieczoru, a pomysł zszokował Internautów. W oktagonie zawalczyć mają bowiem sobowtór prezydenta Władimira Putina oraz Wołodymyr Zełenskiego.

Królikowski przed konferencją zapowiadał ogromny, międzynarodowy skandal i tak się niestety stało, bowiem już teraz o sytuacji piszą największe zagraniczne dzienniki. „Jak ludzie się dowiedzą, kto będzie się bił w walce wieczoru, to wybuchnie wielki międzynarodowy skandal. I wcale nie żartuję.” – mówił aktor.

Podczas trwania konferencji „Royal Division” aktor w następujący sposób przedstawił walkę Putin vs Zełensky:

„Kogo chciałbym zobaczyć w oktagonie? Kogo chciałbym zobaczyć w prawdziwej walce 1vs1? Którego człowieka chciałbym zobaczyć w sytuacji bez wyjścia, w sytuacji, w której musiałby zareagować całym swoim ciałem na przeciwnika? Kogo chciałbym zobaczyć w tarapatach…?”

Nagranie zobaczycie tutaj:

Wiele osób domaga się „sankcji aktorskich” i zawieszenia udziału Królikowskiego w projektach, w które jest zaangażowany.

Sprawdź!  Oświeciński atakuje Daniela Omielańczuka za to, że zawalczył na gali w Rosji! "Zgarniasz szmal i zrywasz kontrakt..."

Dziennikarz sportowy – Programu 1 Polskiego Radia, Mateusz Ligęza skomentował szalony pomysł następująco: „Proponuję nałożyć sankcje „aktorskie” na Antka Królikowskiego. Festiwal żenady w dobie zdjęć z Buczy. Obrzydlistwo…”

W sieci aż wrze od negatywnych komentarzy.

„Twój ojciec by się Ciebie wstydził” – czytamy na Twitterze.

Co sądzicie o pomyśle aktora?

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.