FAME MMA

Mańkowski komentuje ogłoszenie gali FAME! Zgłasza gotowość: „Ja tylko lewą ręką, a on wszystko”

Borys Mańkowski zgłosił gotowość do walki z kontuzją. Były mistrz KSW skomentował ostatni wpis FAME MMA dotyczący nadchodzącej gali.

Największa w Polsce federacja freakowa ogłosiła wczoraj kolejne wydarzenie. Będzie to pierwsza gala z serii FRIDAY ARENA. Eventy będą odbywać się w piątki, a FAME pojawi się w miastach, w których jeszcze nigdy nie organizowało wydarzenia.

FRIDAY ARENA 1 odbędzie się 21 lipca we Wrocławiu. Zobaczymy m.in. pojedynki, które miały odbyć się na High League, jak np. starcie Alberto Simao vs „Kubańczyk”, czy Josef Bratan vs Jakub Nowaczkiewicz. Do FAME powraca także Michał Pasternak, który zmierzy się z Pawłem Tyburkim.

Mańkowski komentuje wpis FAME MMA

Na karcie walk znalazło się również bardzo nietypowe zestawienie. „Medusa” zmierzy się z „Jaxem” na szalonym zasadach. Pierwszy z zawodników będzie mógł korzystać jedynie z chwytów grapplerskich, natomiast jego rywal z pełnego MMA.

W komentarzu na Instagramie gotowość do walki zgłosił był mistrz KSW, który zapewne zareagował na nietypowe zasady w walce „Medusy” z „Jaxem”. Pod ostatnim wpisem FAME Borys Mańkowski zaproponował, że może wejść na zastępstwo i bić jedynie lewą ręką, kiedy jego przeciwnik będzie mógł korzystać ze wszystkiego.

Sprawdź!  Okniński komentuje atak na Ferrariego! "Ciekawy czy będzie taki sztywny, jak będzie leżał skuty i kilka latek posiedzi"

Mańkowski jest aktualnie kontuzjowany, gdyż podczas gali na Stadionie Narodowym doznał złamania ręki, kiedy pomagał klubowemu koledze podczas rozgrzewki. Nadal jednak jest chętny na udział we freakowej gali FAME.

Jak ktoś wypadnie, to ja tylko lewą ręką, a on wszystko – napisał pod poniższym postem.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.