FAME MMA

Pasternak wraca do klatki FAME! Znamy kursy bukmacherskie na walkę z Tyburskim

Znamy kursy na kolejną galę FAME MMA. Największa polska freakowa federacja sprawiła niespodziankę i od razu ogłosiła wszystkie szczegóły kolejnego wydarzenia.

Już 21 lipca w Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie się FAME MMA Friday Arena 1. Jednocześnie wydarzenie zapoczątkuje serię nowych gal, które będą miały miejsce na mniejszych obiektach, ale za to w nowym miastach, gdzie dotychczas FAME Jeszcze nie dotarł.

W klatce FAME ponownie zobaczymy „Wampira”, który w debiucie zmiażdżył Piotra Szeligę. Mimo iż starcie nie toczyło się w MMA, tylko w K-1 w małych rękawicach, to Pasternak nie dał najmniejszych szans swojemu przeciwnikowi.

Tym razem pojedynek odbędzie się w tej samej formule, a „Wampir” zmierzy się z Pawłem Tyburskim, uważanym za jednego z najlepszych freak fighterów. „Tybori” ma na swoim koncie 5 zwycięstw w 6 walkach i dysponuje lepszymi warunkami fizycznymi niż Pasternak.

Tyburski jest wyższy zaledwie dwa centymetry, jednak ma imponujący zasięg rąk, aż 11 centymetrów większy od „Wampira”. Mimo to dużym faworytem jest nadal Pasternak, który w ostatnim starciu pokazał różnicę poziomów pomiędzy freakami i zawodowymi sportami walki.

Sprawdź!  Denis zapewnia, że Natan odpowie za swoje słowa! Ujawnia szczegóły

Kursy bukmacherskie na FAME MMA Friday Arena 1

Wszystkie pojedynki FAME MMA obstawić możecie wyłącznie w BetClic, gdzie dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME MMA

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.