KSW

Mamed o trenerach Pudzianowskiego: „Rozmawiałem z nimi. To są dosłownie moi młodsi bracia. Oni tego nie zrobią”

Mamed Khalidov zdradził, że jest po rozmowie z trenerami Mariusza Pudzianowskiego. Nie pozostawili oni żadnych wątpliwości w sprawie walki dwóch legend.

KSW potwierdziło wyczekiwany hit. Podczas grudniowej gali dojdzie do pojedynku pomiędzy Mamedem i Pudzianowskim. Były strongman ma jednak pewien problem, gdyż jego trenerzy już kilka miesięcy temu oświadczyli, że nie wyjdą do jego narożnika, jeśli kiedykolwiek dojdzie do takiego zestawienia.

Mamed o rozmowie z trenerami Pudzianowskiego

Zarówno dla Arbiego Shamaev, jaki i Anzora Azhieva były mistrz KSW jest bardzo bliską osobą i traktują go jak starszego brata. Mamed pomógł im, kiedy zaczynali swoje kariery i nie zamierzają oni walczyć przeciwko niemu. Oznacza to, że Pudzianowski będzie musiał w tym przypadku zmienić narożnik.

Nie dam rady wyjść do narożnika i mam nadzieję, że Mariusz nie zawalczy z nim. Zrobię wszystko, żeby Mariusz nie wychodził do tej walki. Mariusz też wie, jaką mamy relację z Mamedem, jakie podejście… – mówił Azhiev, kiedy głośno zrobiło się o potencjalnym starciu.

Przy okazji oficjalnego ogłoszenia zestawienia odbyła się specjalna konferencja, podczas której dopytywany o całą sprawę Pudzianowski nie chciał zdradzić żadnych szczegółów. Przyznał jedynie, że cały czas jest w treningu i na ten moment wolałby przemilczeć temat.

Sprawdź!  Roberto Soldić nie śpieszy się do UFC! Przedłuży kontrakt z KSW? "Wtedy na sto procent zostaję"

Natomiast w rozmowie z dziennikarzami Mamed zdradził, że rozmawiał z Arbim i Anzorem. Podjęli oni już ostateczną decyzję i na pewno nie zobaczymy ich w narożniku Pudzianowskiego.

– Decyzja należy do nich. Trzeba zrozumieć jedną rzecz. My jesteśmy mentalnie innym jakby… Mamy inną kulturę i tak dalej. To są dosłownie moi młodsi bracia, jesteśmy bardzo blisko. Ja rozmawiałem z nimi i z Arbim i z Anzorem. Oni powiedzieli, że kategorycznie nie mogą tego zrobić i nie zrobią tego. Temat jest zamknięty i nie ma o czym rozmawiać. Ktoś zrozumie, ktoś nie zrozumie. Hejtujcie to, jedzcie to, przeżujcie to, albo przyjmijcie to normalnie i tyle.

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs. Khalidov

Wyczekiwana walkę, jak i wszystkie gale KSW możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl! Dodatkowo dla nowych użytkowników na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Mamed i KSW ruszyli na granicę pomagać Ukraińcom uciekającym przed wojną! "Brutalność wojny nie zna granic. Odczułem to na własnej skórze"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.