GROMDA

Capo deklasuje! Brutalnie rozbił korpus przeciwnika [WIDEO]

W jednym z superfightów gali GROMDA 17 obejrzeliśmy kolejny występ Piotra Półchłopka. Popularny „CAPO” zmierzył się z „Kierasem”.

Walką wieczoru dzisiejszej gali GROMDA będzie pojedynek o pas mistrzowski. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn zmierzy się w nim z Bartłomiejem „Balboą” Domalikiem. Przed nimi zaś doszło odbył się turniej i liczne superfighty, w których mogliśmy zobaczyć potencjalnych kolejnych pretendentów do tytułu.

Doskonale znany kibicom „CAPO” powrócił do charakterystycznego ringu 4×4 m by stoczyć pojedynek z „Kierasem”. Piotr Półchłopek to absolutny weteran GROMDY, który debiutował już na 1. gali. Od tamtej pory uzbierał 5 wygranych i 3 przegrane. Jak poradził sobie w 9. walce?

GROMDA 17: Capo vs. Kieras

RUNDA 1

Capo mocno pressował od początku. Doświadczony bijok często bił dwukrotnie na górę i na dół, co odczuwał debiutant. Trafił Capo lewym, dołożył prawy i liczony był Kieras. Obszerne ciosy Półchłopka na „schaby” i kolejny nokdaun.

Narożnik Kierasa poddał walkę!

Wynik walki: CAPO wygrał przez TKO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.