FAME MMA

Bukmacherzy nie mają wątpliwości! Znamy kursy na walkę Piotr Szeliga vs Marcin Wrzosek

Bukmacherzy nie mają żadnych wątpliwości przed pojedynkiem Marcina Wrzoska z Piotrem Szeligą, do którego dojdzie 3 lutego na FAME 17.

Już za nieco ponad miesiąc odbędzie się kolejna gala największej polskiej federacji freakowej. Na ten moment znamy dopiero trzy pierwsze zestawienia. Poza wspomnianym pojedynkiem na karcie walk znalazło się także starcie Arkadiusza Tańculi z „Wiewiórem” o mistrzowski pas oraz konfrontacja „Filipka” z Robertem Karasiem.

Znamy kursy bukmacherskie na FAME 17

Starcie „Polish Zombie” vs „Szeli” nie odbędzie się w MMA, tylko na zasadach K-1 w małych rękawicach. Pomiędzy zawodnikami jest zła krew, a były mistrz KSW wyjaśnił, że chce udzielić lekcji pokory w formule wybranej przez jego przeciwnika.

Wrzosek będzie miało ogromną przewagę umiejętności, doświadczenia oraz będzie lepiej przygotowany kondycyjnie. Szeliga natomiast dysponuje lepszymi warunkami fizycznymi, jednak jak mogliśmy zobaczyć już w wielu walkach freakowych, w starciu z profesjonalnym zawodnikiem nie mają one większego znaczenia.

Pokazał to m.in. sam Wrzosek, który pokonał przed czasem Piotra Kałuskiego cięższego ponad 60 kg. Niedawno inny były mistrz KSW Artur Sowiński wygrał z 20 kg cięższym Adamem Oknińskim.

Sprawdź!  Awantura po programie FAME! Natan rzucił się na Szeligę za kulisami [WIDEO]

Bukmacherzy w starciu Wrzosek vs Szeliga widzą ogromnego faworyta w postaci „Polskiego Zombie”. Podobnego zdania są kibice, a ich znaczna większość zwłaszcza po starciu „Szeliego” z Normanem Parke jest przekonana, że w górę powędruje ręka byłego zawodnika KSW.

Kursy bukmacherskie Wrzosek vs Szeliga

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Obstaw FAME MMA 16 bez ryzyka!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.