Clout MMA

Lizak zaskoczy na Clout MMA 2? Freak fighter chce walki w stójce! „Pompa by była niezła, jakbym…”

Piotra Lizakowskiego w kolejnej walce czeka bardzo duże wyzwanie. Podopieczny Mirosława Oknińskiego zmierzy się z Marcinem Najmanem i zapewnia, że będzie chciał toczyć walkę w stójce!

-> Odbierz bonusy na Clout MMA 2

Organizacja Clout MMA odsłania karty przed kolejnym wydarzeniem, które będzie miało miejsce 28 października w Płocku. W walce wieczoru Daniel Omielańczuk zmierzy się z Denisem Załęckim na wyjątkowych zasadach. Pojedynek toczony będzie w boksie, ale w przypadku dwóch fauli „Bad Boya” z automatu do gry wchodzi pełne MMA.

Kolejnym zestawieniem zostało ogłoszone starcie Najman vs „Lizak”. Zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów będzie ważył o kilkadziesiąt kilogramów mniej od oponenta, przez co wielu obawia się o zdrowie znanego z kanału Ebe Ebe freak fightera. On sam przyznał w rozmowie z Arturem Przybyszem, że podoba mu się medialna otoczka, która powstała po ogłoszeniu pojedynku.

Wszyscy o tym napisali. Przy mojej walce z Dominikiem nie było nawet w połowie takiego szumu. (…) Najman jest głośnym nazwiskiem, nie ma co się oszukiwać. Fajnie, wysoko walka w karcie, dobre siano, medialność, czyli to, co we freakach jest najważniejsze.

Lizakowski znany jest ze świetnego jiu-jitsu, co można było zobaczyć już na pierwszej gali Clout MMA. Tym razem jednak Piotr zaznaczył, że będzie chciał toczyć walkę w stójce!

Sprawdź!  (VIDEO) Marcin Najman komentuje porażkę Jacka Murańskiego! "Fragles, szukają cię koledzy z Legii Cudzoziemskiej!"

Mówię całkowicie poważnie. Dużo osób po poprzedniej walce pisało, że „amator, gościu pierwszy raz w klatce, bił „Lizaka” w stójce, a „Lizak” tyle trenuje.” Teraz chciałbym pokazać, że w tej stójce też coś potrafię.

Jaka beka by była, jakbym znokautował Najmana, stary! Przecież pompa by była niezła.

Clout MMA 2. Kursy bukmacherskie na walkę Najman vs „Lizak”

Ofertę na Clout MMA 2 znajdziecie wyłącznie w Fortunie. Jeśli macie ukończone 18 lat i nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej! Za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a a dodatkowe 10 zł doliczone zostanie do depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Jeśli trafisz z typowaniem, zgarniasz wygraną. Jeśli nie, Fortuna zwróci ci środki, za przegrane kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA 2

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.