GROMDA

LIVE z bohaterami GROMDA 17! Zgarnij darmowy kod PPV! (VIDEO)

O godzinie 14:00 na kanale FANSPORTU TV rozpoczął się program LIVE z bohaterami gali GROMDA 17. Kibice mieli też szansę na wylosowanie kodów PPV!

GROMDA 17 rozpocznie się już dziś, tj. w piątek 31 maja o godzinie 19:00. Na gali zobaczymy wyjątkowy turniej dla bijoków z niższej kategorii wagowej – do 80 kg. Oprócz tego czekają nas liczne superfighty, jak „Gorilla” vs. „Słomka”, czy „Fizol” vs. „Vasyl”.

Oglądaj GROMDA 17 na żywo!

Galę GROMDA 17 oglądać na żywo można wyłącznie w PPV. Cena za dostęp zaczyna się już od 39,99 zł, a dostępne są 3 pakiety z różnymi dodatkami do wyboru. Kibice walk na gołe pięści wiedzą, że w piątek 31 maja, czekają nas niesamowite wrażenia!

GROMDA 17: Darmowe PPV na LIVE

O godzinie 14:00 w Pionkach odbędzie się transmisja na żywo po przed galą GROMDA 17. Gośćmi Kacpra Mi i Michała Tuszyńskiego z Fansportu TV będą bohaterowie dzisiejszego wydarzenia, którzy czekają na Wasze pytania!

Dodatkowo na czacie będą pojawiały się darmowe kody PPV do zgarnięcia! Pamiętajcie, by dać subskrypcję i łapkę w górę.

Sprawdź!  Krwawa walka w ringu GROMDY! "Balboa" rozbija Parobca potężnymi ciosami!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.