GROMDA

Don Diego mocno przed walką z Balboą na GROMDA 17: „Będą wracać mu demony”

Don Diego nie obawia się rewanżu z Balboą na GROMDA 17. Mistrz walk na gołe pięści uważa, że do pretendenta mogą wrócić demony.

Największa organizacja walk na gołe pięści w Europie ponownie zagości na naszych ekranach! GROMDA 17 zapowiada się znakomicie, a dużą rolę odgrywa w tym rewanż „Don Diego” vs. „Balboa”. Pierwsze spotkanie zakończyło się dopiero w 5. rundzie, ale tym razem Domalik zapowiada, że znokautuje mistrza w przeciągu dwóch odsłon!

Transmisja na żywo z GROMDA 17 dostępna jest wyłącznie w PPV. Cena zaczyna się od 39,99 zł, a dostępne są 3 pakiety z różnymi dodatkami do wyboru. Kliknij w baner i oglądaj na żywo!

„Balboa” przed rewanżem zapowiada, że Don Diego przekona się, że można go pokonać. Dodatkowo pretendent zaznaczał, że znokautuje mistrza w przeciągu dwóch odsłon. Kubiszyn nie przejmuje się wypowiedziami Domalika i w rozmowie z kanałem GROMDA stwierdził, że rywal będzie musiał zmierzyć się z demonami przeszłości:

W walce, jeżeli będzie trwać, to będą wracać demony z pierwszego pojedynku. Ja będę wykorzystywał moje umiejętności, chirurgiczną precyzję, rozpracowywanie przeciwnika. W momentach kryzysowych to Bartkowi będą wracać demony. Przewiduję, że tak może być. Ja trudny czas mogę przetrwać, u Bartka było tak, że nawet, jak chciał walczyć, to narożnik rzucił ręcznik w obawie o Bartka.

Zobacz też inne wywiady przed GROMDA 17:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.