Clout MMA

Salim Touahri brutalnie nokautuje! Szadziński zdemolowany [WIDEO]

W sportowym pojedynku Clout MMA 5 zmierzyli się ze sobą byli zawodnicy KSW oraz UFC. Gracjan Szadziński skrzyżował rękawice z Salimem Touahrim.

Obaj panowie doskonale znani są kibicom sportów walki. Gracjan Szadziński ma za sobą 8 pojedynków w KSW, gdzie wygrywał trzykrotnie. Jego rywal, Salim Touahri, to były fighter UFC, który jednak ani razu nie wygrał w oktagonie. Zawodnicy zmierzyli się na brutalnych zasadach z łokciami i soccer kickami!

Clout MMA 5: Szadziński vs. Touahri

RUNDA 1

Pierwsze sekundy przebiegły na wzajemnym badaniu przyruchów i reakcji rywala. Salim znalazł się z siatką za plecami, trafił jednak mocnym uderzeniem. Touhari mocno kopał po nogach Szadzińskiego. Gracjan oberwał potężnym prawym, Salim nie zdołał go jednak skończyć.

RUNDA 2

Szadziński zaczął middle kickiem, agresywniej wszedł w tę odsłonę. Touahri trafił w końcu czystym lewym, ale akcji zdecydowanie jest tyle, co kot napłakał. Trafił w końcu prawym Salim Touhari i wygrał przez nokaut!

Wynik walki: Salim Touahri wygrał przez KO w 2. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.