KSWUFC

Legendy polskiego MMA stoczą pojedynek? Błachowicz odpowiedział Mamedowi!

Dojdzie do pojedynku legend polskiego MMA? Jan Błachowicz postanowił zareagować na ostatnie słowa Mameda Khalidova.

Sporo medialnego szumu wywołało nagranie byłego mistrza KSW. Mamed na swoim Instagramie opublikował film, w którym przekazał, że skończył wakacje i zastanawia się nad kolejnym wyzwaniem. Tym razem jednak chciałby spróbować swoich sił w nowej formule:

– Ja się zastanawiam. Wakacje skończyłem, czas się brać do roboty i pytanie co, jakie kolejne wyzwanie? Może czas się sprawdzić w czymś nowym? Nie do końca nowym dla mnie, może czegoś innego spróbować? Zastanawiam się, dużym wyzwaniem dla mnie byłoby i chciałbym się spróbować w walce bokserskiej. Co o tym myślicie?

Być może jest to tylko wstępny pomysł Mameda, jednak nie wykluczone, że ma już plan na kolejne starcie i chciał zobaczyć, jak zareagują na to kibice. Szybko pojawiło się kilku chętnych do walki, a wśród nich znalazł się sam Jan Błachowicz.

Były mistrz UFC napisał na swoim Twitterze – Mamed chciałby się sprawdzić w boksie? Fajny pomysł. Chętnie bym wyszedł z Tobą do ringu, Mamed. Może udałoby się coś takiego zorganizować.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.