Boks

Lawrence Okolie straszy Michała Cieślaka! Publikuje nagranie z nokautu na Jeżewskim. „Pokażę, dlaczego jestem wybrykiem natury”

Lawrence Okolie zaczął mind games przed pojedynkiem z Michałem Cieślakiem! Brytyjczyk za pośrednictwem Instagrama przypomniał swoim fanom całkiem niedawne KO na Nikodemie Jeżewskim!

Do walki Okolie-Jeżewski doszło 12 grudnia 2020 roku. Polak nie zaliczył najlepszego występu i padł po TKO już w drugiej odsłonie starcia. Popularny „The Sauce” zdobył w ten sposób zawakowany pas mistrzowski International organizacji WBO w kategorii cruiser.

Przed kilkoma dniami na swoim Instagramie Lawrence Okolie zamieścił wideo, na którym przypomniał wszystkim skończenie pojedynku z Jeżewskim. Dodał także opis będący ewidentną wiadomością do Michała Cieślaka:

Nie martwcie się. 27 lutego pokażę wam, dlaczego jestem wybrykiem natury. To może być najtwardsza walka w mojej karierze, zobaczymy.

Tego dnia w Londynie, Lawrence Okolie spotka się w ringu z Michałem Cieślakiem. Doszło już do pierwszego face-to-face’a pomiędzy pięściarzami na konferencji prasowej. Anglik przyznał na spotkaniu z mediami, że polski zawodnik będzie najtrudniejszym testem w jego dotychczasowej karierze:

Sprawdź!  Anthony Joshua jeden hitowy rewanż już wygrał! "Wierzymy, że tym razem będzie tak samo!"

– Dziękuję Cieślakowi za przyjęcie tego wyzwania, jestem pewien, że będzie chciał pomścić Głowackiego! Wydaje mi się, że na papierze, czysto teoretycznie, to może być jedna z najtrudniejszych walk w mojej karierze.

Dopóki nie wejdziesz z kimś do ringu, tak naprawdę nie wiesz czego możesz się po nim spodziewać, wydaje się jednak, że Cieślak będzie trudnym przeciwnikiem.

Walkę obejrzysz online tylko na platformie DAZN.

Cena za dostęp to 7,99 zł/miesięcznie. Ze subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie, nawet po zakończonej gali.

Źródło: Instagram

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.