High League

Denis Załęcki o kibicach na High League 2: „Nie rozumiem dlaczego mnie wygwizdali. Bardzo niemiło się poczułem. Tak się nie robi”

Denis Załęcki zabrał głos w sprawie reakcji kibiców, którzy po walce z Alanem Kwiecińskim zaczęli gwizdać, gdy tylko „Bad Boy” chwycił za mikrofon.

Załęcki na gali High League 2 zmierzył się z „Alanikiem” i po trzech rundach całkowitej dominacji wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów. Wcześniej zapowiadał ciężki nokaut, jednak mimo wielu nokdaunów, nie mógł skończyć przed czasem swojego rywala.

Pojedynek cieszył się ogromnym zainteresowaniem za sprawą konfliktu, jaki był pomiędzy zawodnikami. Denisowi podczas konferencji puszczały nerwy i kilkukrotnie uderzył swojego rywala. Według wielu to właśnie dlatego kibice tak zareagowali po walce na High League 2.

Bad Boy” odniósł się do całej sytuacji w rozmowie z fansportu.pl. Wyjaśnił, że sam nie rozumie gwizdów widowni, gdyż przed walką kibice krzyczeli jego imię, natomiast od razu po starciu o 180 stopni zmienili swoje podejście.

– Szczerze, nie potrafię zrozumieć, dlaczego mnie ludzie wygwizdali. Przed walką miałem ogromne wsparcie. Każdy podchodził, chciał przybić piątkę, dla każdego znalazłem czas, chociaż się już rozgrzewałem do walki. Dlaczego mnie wygwizdali? Nie wiem. Wychodziłem do walki, wszyscy krzyczeli: „Denis”. Skończyła się walka na punkty no i wziąłem mikrofon i zaczęły się gwizdy.

– Kibice, widzowie nawet nie dali mi dojść do słowa. Moim zdaniem tak się nie robi. Ja walczę dla nich, zostawiam zdrowie, serce w klatce, żeby mogli zajebiste show obejrzeć. Rozumiem, gdyby dali mi się wypowiedzieć i wtedy by gwizdali. Zareagowałem, jak zareagowałem i tego nie żałuję.

No bardzo niemiło się poczułem. Przykro mi się zrobiło, szczerze mówiąc i tyle – przyznał na koniec Denis Załęcki. Całą rozmowę z zawodnikiem możecie znaleźć poniżej. Poruszył w niej wiele głośnych w ostatnim czasie tematów dotyczących m.in. GROMDY oraz jej zawodników.

Sprawdź!  Alberto o starciu z Denisem: "Rozmawiałem z nim. Możemy się złapać w przyszłości. Ma zaje**istą walkę na tej gali"

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.