KSW

Lewandowski vs. Kawulski w KSW? Współwłaściciel federacji nie zostawia złudzeń

Jeden ze współwłaścicieli federacji KSW został zapytany o potencjalne starcie w MMA. Martin Lewandowski, bo o nim mowa, nie pozostawił jednak w odpowiedzi żadnych złudzeń.

-> OGLĄDAJ KSW 78 NA ŻYWO <-

Martin Lewandowski raz po raz chwali się na swoim Instagramie migawkami z treningów MMA. Współwłaściciel KSW trenuje w jednej z warszawskich akademii sportów walki – Academia Gorilla.

Nie ma co ukrywać, że włodarze największej polskiej organizacji MMA są zajętymi osobami. Samo składanie karty walk, czy wyszukiwanie odpowiedniej areny zajmuje sporo czasu, a nie jest to jedyne ich zajęcie.

W rozmowie z portalem InTheCagePL Lewandowski przyznał, że nie pojawia się regularnie na macie. Temat ten wynikł podczas rozmowy o starciu Ibragima Chuzhigaeva i Ivana Erslana o pas wagi półciężkiej z ostatniej gali KSW 77.

O ile fani spodziewali się zwycięstwa Rosjanina, o tyle liczyli na spektakularne KO lub poddanie. Ostatecznie jednak żadnego skończenia nie było – zawodnicy przewalczyli pełen dystans, czym nie zyskali większej ilości sympatyków.

– To są potężne chłopy i 25 minut w klatce to duży wyczyn i ilość tlenu, które trzeba wnieść do klatki – skomentował tamten pojedynek Martin Lewandowski. – Zapraszam na trening, dwie rundy ze mną posparuje i zobaczymy w pełnym gazie jak to wygląda. Ja niestety… stety właściwie, nie jestem regularnie na sali.

W dalszej części zasugerowane zostało ewentualne starcie właścicieli KSW z Maciejem Kawulskim. Pomysł na walkę włodarzy niejednokrotnie padał w innej, freakowej organizacji Fame MMA. O ile „Boxdel” i Wojciech Gola raz po raz wracają do tego tematu, o tyle Martin Lewandowski nie jest przekonany co do sensu takiego zestawienia.

Sprawdź!  (VIDEO) Krwawy bój w oktagonie! Werllerson Martins wygrywa jednogłośną decyzją!

My z „Kawulem” to 15 lat temu to wymyśliliśmy. Taka charytatywna walka? Jeśli faktycznie byłaby jakaś taka historia i cel, a nie tylko zbijanie jakiegoś kapitału, sławy czy dlatego, że skoczą mi liczby na Instagramie, albo zarobię 200 tysięcy. Ale szczerze? Gdyby ktoś mi zaproponował walkę prawdziwą, oficjalną, realną… to nie mam czasu, by się przygotować tak, by być w formie w jakiej chciałbym wystartować. A pójść i zrobić z siebie pajaca? Zostawmy to już innym….

Gdzie oglądać KSW 78?

Galę KSW 78 obejrzysz wyłącznie na platformie Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów.

Miesięczny koszt subskrypcji to 34 zł. W tej cenie poza galami KSW otrzymamy również inne wydarzenia sportowe, w tym angielską Premier League czy też dostęp do wielu filmów i seriali.

-> WYKUP DOSTĘP DO KSW 78

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.