FAME MMA

Kwieciński mocno o Pasternaku! Komentuje kulisy konfliktu [WIDEO]

Alan Kwieciński nie szczędzi ostrych słów pod adresem swojego przeciwnika. Po raz kolejny wbił szpilki w Michała Pasternaka po wczorajszym programie Cage.

Podczas gali FAME 20 dojdzie do długo wyczekiwanego starcia pomiędzy „Alanikiem” a „Wampirem”. Panowie mają już od dłuższego czasu mocny konflikt i nie zamierzają gryźć się w język. Obraźliwe słowa padają z jednej oraz drugiej strony, a walka bez wątpienia dostarczy ogromnych emocji.

Przy okazji wczorajszego wywiadu dla fansportu.pl Kwieciński został zapytany o to, jak w ogóle zrodził się ten konflikt. Najprawdopodobniej wszystko zaczęło się od słów Alana pod adresem Mirosława Oknińskiego.

Rozpoczęła się wówczas wojna pomiędzy zawodnikiem FAME i Akademią Sportów Walki Wilanów, a za trenerem jako pierwszy wstawił się Cezary Oleksiejczuk. Z czasem kolejni podopieczny Oknińskiego wdawali się w konflikt z Alanem.

Zdaniem Kwiecińskiego było jednak inaczej i uważa on, że Pasternak zachował się podobnie jak Denis Załęcki. Już wcześniej zarzucał „Bad Boyowi”, iż ten wykrzyczał sobie walk, dzięki czemu wszedł do świata freak fightów.

Sprawdź!  Wojciech Gola wyjaśnia sytuację "Popka" i "Zusje"! "Wyszły pewne fakty, niezbyt dobre zagrywki..."

To jest taki piz…elec, że on się przy…ał do mnie tak jak kiedyś Denis Załęcki. Kiedyś Denis z igły widły zrobił – stwierdził Alan, po czym dodał o Pasternaku Szczekał tą łysą pałą i sobie wyszczekał, no i taki konflikt powstał.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.