FAME MMA

Don Kasjo pierwszym rywalem Adamka w FAME? Freak fighter zabrał głos! [WIDEO]

Kasjusz Życiński zabrał głos w sprawie swojej przyszłości we freak fightach. Nie wykluczone, że jego powrót wiąże się z zakontraktowaniem Tomasza Adamka.

Już w lutym odbędzie się jubileuszowa gala, podczas której „Don Kasjo” zmierzy się z „Boxdelem”. Możemy jednak zakładać, że nie będzie to jego jedyne starcie w FAME, do którego powraca po dłuższej przerwie oraz konflikcie rozstrzygniętym na drodze sądowej.

Życiński w przyszłości może być również rywalem Tomasza Adamka, który niedawno podpisał kontrakt z freakową federacją. „Don Kasjo” już w ubiegłym roku kilkukrotnie wspominał o tym, że chciałby zmierzyć się z byłym mistrzem świata i mocno wierzy w swoją wygraną.

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl oświadczył, że najpierw na FAME 20 zdeklasuje „Boxdela”, a następnie idzie po legendę polskiego boksu. Jest przekonany, że ma szansę pokonać „Górala”:

– Taktykę obrałbym taką, że bym go pokonał. Zrobiłbym wszystko, przygotowałbym się. W końcu bym się zmotywował, bo ostatnie dwa lata mało byłem na sali. (…) Chciałem fajnie zacząć rok, zlecać Soroko, „Boxdela” i iść po Adamka. Czekamy na 10 lutego. Wyjaśniam grubasa i idę po Adamka.

Sprawdź rozmowę z Alanem Kwiecińskim po Cage FAME 20:

Sprawdź!  Wujaszek Fericze chce rewanżu z Szeligą! "Są inne wyzwania, ale..." [WIDEO]

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.