FAME MMA

Alan i Ferrari odpaleni w programie na żywo! Takiej wymiany zdań jeszcze nie było [WIDEO]

Za nami program Cage przed galą FAME 20, podczas którego doszło do mocnej awantury pomiędzy skłóconymi freak fighterami.

Już 10 lutego do klatki powróci Alan Kwieciński, który zmierzy się z Michałem Pasternakiem. Panowie będą mieli okazję sporo sobie wyjaśnić, gdyż nie raz dochodziło pomiędzy nimi do mocnego spięcia. Kibiców jednak w ostatnim czasie interesuje całkiem inny konflikt.

Całą uwagę skupiła na sobie zła krew pomiędzy „Alanikiem” i Amadeuszem Roślikiem. Pierwszy z zawodników od dawna stara się o pojedynek, jednak „Ferrari” w ogóle nie jest zainteresowany walką i jedynie wbija w Kwiecińskiego szpilki na wywiadach.

Tym razem zawodnicy FAME mieli okazję na telefoniczną konfrontację na żywo podczas programu. Jednemu i drugiemu puściły nerwy, a fani uważają, że przesadzili, kierując pod swoim adresem zbyt mocne słowa.

Freak fighterzy się odpalili, a „Ferrari” oświadczył, że przy pierwszej lepszej okazji zaatakuje Alana. Nie ma jednak zamiaru dawać mu walki w klatce. Fragment wymiany zdań znajdziesz poniżej:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.