High League

Kubiszyn zamiast Załęckiego? Labryga o kolejnym przeciwniku! „Dogadaliśmy tę walkę na gorąco. Czekamy na decyzję włodarzy”

Za nami gala High League 6, podczas której zobaczyliśmy m.in. debiut Denisa Labrygi czy też kolejny pojedynek z udziałem Mateusza Kubiszyna.

Pierwszy z zawodników zmierzył się z Konradem Karwatem. W oczach bukmacherów Labryga był ogromnym faworytem, co z resztą potwierdził w klatce. Od początku zasypywał rywala mocnymi ciosami i rozbił go już w pierwszej odsłonie.

„Don Diego” natomiast zawalczył z Dawidem Załęckim. Pierwszą rundę całkowicie zdominował, a w kolejnych rundach „Crazy” postawił trudniejsze warunki. Ostatecznie po decyzji Kubiszyn dopisał do swojego rekordu zwycięstwo z kolejnym Załęckim.

Labryga o walce z „Don Diego”

W ostatnim czasie mówiło się o tym, że Labryga po wygranej na jednej z następnych gal ma zmierzyć się z Denisem Załęckim. Zawodnicy nawet umówili się na pojedynek, jednak jak już wiemy, w najbliższym czasie nie zobaczymy takiego zestawienia.

„Bad Boy” w starciu z Pawłem Tyburskim został zdyskwalifikowany i dodatkowo odnowiła mu się kontuzja nogi. Kibice są mocno zawiedzeni jego postawą oraz liczą na to, że Labryga zmierzy się z „Don Diego”. Co ciekawe, taką właśnie walkę dogadali zaraz po swoich wygranych.

Sprawdź!  High League 6. Lexy Chaplin z kolejną wygraną! Zwycięża w drugiej rundzie!

W wywiadzie dla fansportu.pl Labryga wyjawił, że jest po rozmowie z Kubiszynem i teraz ostateczną decyzję podjąć musi federacja:

– Dogadaliśmy tę walkę z Mateuszem na gorąco. No to co, czekamy na decyzję włodarzy, zobaczymy, jakie są pomysły z ich strony i czekamy na telefony. To będzie bardzo fajna techniczna wymiana, staniemy na wysokości zdania, by dać fajny pojedynek.

Sprawdź wywiad z Mateuszem Kubiszynem:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.